Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari 360 Modena


shampan

Rekomendowane odpowiedzi

To moj pierwszy samochod i w ogole jedna z pierwszych samodzielnych pracek w maxie. Robie go juz z 3 tygodnie ze sporymi przerwami (kocham szkole...)

 

Jak narazie, to widze w nim same bledy, niedociagniecia, odejscia od oryginalu itp. ale i tak wytykajcie bledy bo moze akurat czegos nie przyuwazylem :)

 

 

 

Jak ktos zarzada siatki to pokaze:)

 

[Edited on 11-12-2003 by shampan]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi się podoba...sam modeling...nie samochód niestety :P ale nie ważne...

 

mam takie drobne pytanie...czy ten wlot(bądz wylot cięzko określić??!!) mieszczący się na przednim zderzaku po prawej stronie za wlotem do hamulców...jest zgodne z orginałem czy jest to Twój zabieg stylistyczny??

 

pozdrawiam...i czekam na siateczke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co wymiotować...:) faktycznie jest brzydki :P ale to jush tak w orginale niestety jest :D ale jak go ukończysz spodoba Ci się:P co do siatki to troszke wykręcona jest niźle w pewnych miejscach ale i tak ładnie się komponuje w logiczną (brzydką :P) całość :)

 

pracuj pracuj pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymek rob swojego, fajnie sie zapowiada

nie to co moj :)

 

metoda: poly - dobre tutoriale sa na 3dtotal, np. fiat 500 (chyba duzo ludzi go robilo) i joan of arc (ta kobite ja robilem i nie umiem wiecej niz tam jest napisane :p)

 

krawedzie powinny byc ostrzejsze, wlasnie nad nimi pracuje

 

do samochodu wroce jak wygrzebie sie (albo i nie) z zagrozenia z niemca :D czyli pewnie za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie dawalem znakow zycia bo malo zrobilem :).

Poza tym, model robilem w sposob: najpierw ogolny zarys, a potem poprawiac bledy i dorabiac szczegoly. Nikomu nie polecam, strata czasu i duzo bledow zostaje. Od poczatku trzeba sie starac

 

Zrobilem nowe felgi i poprawilem swiatla i kilka szczegolow. Lakieru nikt komentowac nie musi... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by shampan

(...)To moj pierwszy samochod i w ogole jedna z pierwszych samodzielnych pracek w maxie.

 

Jasne..a świstak siedzi i siedzi...bo podarł te sreberka ::D

 

pozdr

 

P.S.

 

Niezly ten model !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baaa, przod tez nie ejst zly, co prawda kilka vertexow/edge bym wywalil co nei naruszylo by geometrii bryly za bardzo ale z tego mdelu wyciagneisz b. dobre efekty, o ile zadbasz o detale, ktore tak an prawde robia z dobrego mdoelu rbai model ladny:)

 

P.S. kity o pierwszym modelu samochodu, i pierwszje pracce to mozesz wsadzac swojej babci, ktora ches znaciagac na nowego kompa(ja tak zorbilem swego czasu:) ) jzu sie naogaldalismy pracek ludzi ktrzy zaczynaaj z maxe i to definitywnie nie ejst przykald takiej osoby:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powaga, pierwszy :) kiedys cos z boxami probowalem ale to sie nie liczy bo z boxa samochodu sie zrobic nie da ;p

a teraz reklama: niedlugo wczesniej zrobilem se tutka \'joan of arc\' z 3dtotal (modelowanie wszystkiego, teksturowac mi sie juz nie chcialo :)) mysle ze dzieki temu model nie jest na pierwszy rzut oka tragiczny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek: bylbym bardzo wdzieczny o niekomentowanie tempa mojej pracy :)

Bryla jest juz wlasciwie skonczona. Musze jeszcze tylko poprawic uszczelki przy szybach w kilku miejscach, zalatac rowki, zrobic lusterka, klamki i zarowki :] A potem wnetrze... Jak sie postaram to moze do wakacji skoncze

 

Komentujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe...no ja myśle :) wszystko wydaje się okej...ale spojżałem tak na wloty powietrza...i tak patrze...a tu q*** taaakia wielka siatka !! geez...nie widziałem takich wielkich oczek nawet w siatce od płota :P absolutnie zmień to :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Monster

A to samochod wariata ze bez klamek?

 

No przciez napisal

 

Musze jeszcze tylko poprawic uszczelki przy szybach w kilku miejscach, zalatac rowki, zrobic lusterka, klamki i zarowki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności