Skocz do zawartości

Wiz: Pokój


heaven

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. skonczylem wreszcie ten pokoj. juz dawno byl skonczony tylko nei chcialo mi sie go renderowac. renderowal sie z 3:30h.

 

link do wip'a: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=40870

 

to moja pierwsza skonczona wizka :)

 

jestem jeszcze swiezy w maxie wiec nie obejdzie sie bez bledow itp.

 

tylko nie mieszajcie mnie z blotem za mocno :P

 

img3oz7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Początki fajne. Nie będę wypisywał jeszcze raz tych samych uwag co powyżej - po prostu się z nimi zgadzam :) Najważniejsza z nich wg mnie to "Więcej światła!" (tylko nie mówcie, że mam obsesję na punkcie niemieckiej sztuki)

 

ale pamiętaj, że prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy ja nie jak zaczyna :)

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak ktos wczesniej napisal, mozna je kontrolowac a nie jak w maxie zmieniac gdzies tam ustawienia. nie jestem pro wiec nie wiem jeszcze gdzies sie to ziarno ustawia ale gdzies w ustawieniach AA chyba ale nie jestem pewien. a w PS'ie mozna dodac ziarno i kontrolowac poziom jego. chociaz wiem teraz ze dalem za duze ziarno.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikSar - co do okna masz racje. jest za chude. zobaczylem to pozniej ale juz nie zmienialem. moj blad. nastepne bedzie lepsze. a co do komody. ma chyba 90 cm. wys. wiec jest chyba normalna. okno zaczyna sie od 50 cm od podlogi i ma 150 cm. wiec jest chyba dobrze. tak mi sie wydaje :P nie znam sie na tych calych wymiarach ale staralem sie zachowac realizm choc nie chodzilem i nie mierzylem ani nie sprawdzalem bo mi sie nie chcialo :P ah te moje lenistwo :P trza cos z nim zrobic :) w kazdym razie dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności