Skocz do zawartości

postac 3d : nigga ;]


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a jeszcze jedno pytanko (a wlasciwie dwa..) co to za shader? co to za materialy?

 

na razie bardzo mi sie podoba

widzialbym go w takiej hinskiej koszuli ze stojka (cos w stylu jackie chan, albo ksiadz)

 

UPDATE:

i koniecznie zrob mu zyle na czole lub skroni a la Bonczak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kru

a jeszcze jedno pytanko (a wlasciwie dwa..) co to za shader? co to za materialy?

 

na razie bardzo mi sie podoba

widzialbym go w takiej hinskiej koszuli ze stojka (cos w stylu jackie chan, albo ksiadz)

 

UPDATE:

i koniecznie zrob mu zyle na czole lub skroni a la Bonczak

 

 

material szader.jpg

 

zylki sa zrobione ale sa narazie malo widoczne bo to byl tylko test :P w ostateczniej mam nadzieje ze to jakos dopracuje :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK toż to chyba 1000 lat minęło:D Miło widzieć, że dalej pracujesz w 3D. Uszko troszkę ma przyrośnięte, ale teksturka ma fajny klimacik. Chyba lekko przesadziłeś z tym materiałem, nie dało się prościej??

Jak dla mnie nos ma za dużego garba, a klatka jest za bardzo wysunięta do przodu. Ale trzyma klimacik. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by saygon

a juz myslame ze nigdy tej ksywy tu niezobacze. bestia sie nie odzywal. ale modlik ladny, ciekawe czy zmienil sie i skonczy, do roboty prosze pana. bo ladnie sie zapowida.

 

hhehe mysle ze powinienem skonczyc ;) ale bede sie naprawde slimaczyl ;P

 

post by bacry KLICEK toż to chyba 1000 lat minęło Miło widzieć, że dalej pracujesz w 3D. Uszko troszkę ma przyrośnięte, ale teksturka ma fajny klimacik. Chyba lekko przesadziłeś z tym materiałem, nie dało się prościej

Jak dla mnie nos ma za dużego garba, a klatka jest za bardzo wysunięta do przodu. Ale trzyma klimacik. Powodzenia.

 

heh nosek mial byc taki jak by nie mial w nim chrzastki :) ale zmieniejsze to bo chyba rzeczywiscie nie za ladnie wyglada :) co do ucha to rzeczywiscie jest troszke przyrosniete i poprawie to.

 

Klatke tez poprawie bo troszke przesadzilem ale zrobilem narazie taki ogolny zaraz , wszystko jest w trakcie prac :)

 

 

uciekam do domq skonczyla sie moja godzinka w cafe :P

 

thx wielkie za komentarze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O geezas! Jak zobaczylem te gebe to az podskoczylem.

To nie jest twarz czlowieka, tylko E.T.

WSZYSTKO jest w niej zle, a siatka koszmarna.

Na pierwszym screenie wyglada jak podstarzaly transwestyta. Z kosmosu oczywiscie.

Najbardziej podoba mi sie przyrosniete ucho. Czyzby nasz pan mial odstajace uszy w mlodosci i tak to przezywal, ze kazal sobie przyszyc? ;)

 

Dol zdecydowanie lepiej, chociaz tez z kilkoma bledami anatomicznymi.

 

P.S. tytul pracy to chyba jakies nieporozumienie. Nawet jakby postac byla czarna jak smola, to bylby ponizej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dokladnie odwrotne odczucia. wlasnie twarz mi sie podoba najbardziej. i wlasnie za to ze jest taka stypizowana (tylko wg mnie nie pasuje do ciala. dwie konwencje z roznych bajek)

 

badz tu madry i pisz wiersze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh drugu postac nie miala byc identycznym odwzorowaniem anatormicznym bardziej chcialem zrobic postac smieszna i jak ja nazwales transwestyta to nawet sie ucieszylem ~~

 

co do siatki robiona byla na predce i nie jest zbytnio dopieszczona ale tez nie zgodze sie ze przeraza strasznie :)

 

drug bede dzwieczny za jakies male podpowiedzi co zrabalem w tej siateczce :)))

 

postac jeszcze nie jest skonczona :)

 

co do ucha poprawilem je w 2 udejcie :)

 

thx za komentarze :) updejt w blizej nie okreslonym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności