Skocz do zawartości

Minibitwa 18: Jessica Alba


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nielot007 - Super coraz lepiej, nie wiem ale ta szyja nie powinna byc troszke szczuplejsza imo, bedzie cala postac czy tylko popiersie?

Widzialem te referki i teraz wiem dlaczego robisz krotkie wlosy a sugerowalem sie pierwszym postem.:)

 

------------------------

spokojnej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o juz doł lecisz , zapowada sie fajnie podoba misie ze to nie sa balony jakies tylko wlsnie konkretne tak jak powinny byc cycuchy : D, tylko nie wiem czy nie za szeroka ta twarz tzn taka zbyt pełna jakby, i nie za grubą i za krótką szyje ma? wiesz gdyby to miala byc nie ta pani z foty to na tym etapie byloby zupelnie git a podnsząc troche głowe do gory byłoby idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jak teraz jest juz calosc to tak : twarz węzsza , szyja chudsza a ciut dłuzsza, ręce za chude, nadgarstki podobnie, za waska w ramionach nieduzo ale zawsze, za szeroka w talii, lydki widze ze jeszcze sie robią, ogólnie trzeba ją troche ponaciągać :D, a no i niewiem czy jakas wogle nie za krótka jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot kochanie cos zle pomierzyles ;) ona jest w pasie tak waska ze moglbys ja obwinac jezykiem, odchudz ja i bedzie superos :) Wiesz przy ciele jednak nie robil bym podobnie, rob zeby bylo sexy i tak nikt nie zauwazy, ale nie rob jej nadwagi :) :*

 

celebrities_female_183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot - ja wiedzialem ze tak bedzie - zamiast zajmowac sie modelem to glupstwa ci po glowie chodza!! :)

 

ps. sluchaj klicka bo dobrze moowi - ta pani ma byc seksi a nie co do centymetra... (a zreszta jak zrobisz co do centymetra to wlasnie seksi powinno wyjsc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo lepiej nie modelować każdego palca na stopie tylko zrobić to teksturą - teraz wyglądają bardzo kwadratowo i nie realistycznie. Imo albo większa ilość trisów na postać, albo paluchy (poza tym największym) walisz na text.

 

Idzie spoko, dawaj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez mi sie bardziej podoba widac kozysta poprawę : ), co do paluchów przy stopach to nie robiłbym tej przestrzeni miedzy palcami jest zupełnie zbędna o wiele lepszy efekt uzyskasz na texturze, nie chce mi sie wyszukwac swojego modelu z gołymi stopami ale mozesz mi wiezyc na słowo , jedyne co bym przy palcach poprawił to czubki zeby to nie byly takie kwadratowe , styknie edge w poprzek i drugie na krzyz a srodkowy wertx troche wyciagnac lub cos w tym stylu, wiesz to chodzi o to zeby patrząc na model z roznych stron nie bylo nagłych nieciągłosci wizulanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modeling w całosci wylgada teraz bardzo fajnie podobaja mi sie łydki, kolanka, tyle ze według mnie cialo ma za male do tej gowy, powinna byc wyzsza przez co smuklejsza a tu tego nie odczuwam , no i cos nie tak jest miedzy bibałkami, nie wie mmoze za szeroko rozstawione i sama ta przerwa miedzy nimi zbyt wypchnieta do przodu? w kazydm razie jeszcze torszke i będzie z tego kawał porządnego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności