Skocz do zawartości

Samochodzik


Qbikster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam - w ramach przerwy postanowiłem wykorzystać model i rigg który zrobiłem jakiś czas temu i sprawdzić go w animacji. A skoro już zrobiłem to czemu nie poddać tego pod wasze surowe i czujne oko:)

 

oto link do wersji youtubowej

 

pozdrawiam i czekam na komentarze:)

 

Qbikster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

 

Jesli o mnie chodzi to fajnie zrobione. Bardzo podoba mi sie to wspinanie auta i to koncowe uderzenie w kamere :) Czysto zrobione. Jesli moge zapytac, to jak zrobiles takie fajne miekkie zawieszenie i krecenie kol? Opierales sie o jakis tutorial?

 

Pozdrawiam

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xaoo:

 

odnosnie kręcenia kół: zrobiłem je na przy użyciu wire parameters - czyli poruszanie jednym w jakiejś osi wywołuje obrót drugiego - z jednej strony działa dobrze bo nie trzeba animować kół, jednak bywa to upierdliwe np przy wykonywaniu ślizgów i zrywów, muszę znależć czas żeby zrobić jakiś kontroler który to wyłączy.

 

odnoscie zawieszenia: bazowałem na wiedzy o rigowaniu postaci, jest jednak trochę więcej elementów więc napotkałem dużo ciekawych i upierdliwych niespodzianek:) w ogólnie mówiąc jest dużo constrainów może nawet za dużo, ale jak widać jakoś działa.

 

mort: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności