Skocz do zawartości

Teczka 2D: Mruk uczy się malować


Mruk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tomasz G - A może jednak? Ludzi, którzy rysują spotykam w bardzo niespotykanych sytuacjach :P

Ja od prawie roku zbieram się, żeby dołączyć do grupy w Wrocławiu i jakoś nigdy tam nie doszedłem. Myślę, że tu tkwi problem..

 

edit: Zapomniałem dodać, że teczka miodna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motyl - Postaram się znaleźć trochę czasu na szkice z wyobraźni. Dzięki!

Żeby nie było posta bez obrazka, taki szkic na podstawie mojego generatora postaci (maciejrudnicki.com/generator.htm) :

2015-03-24_01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"doswiadczony rekin mnich", haha, niezly ten generator! :D

 

Mnie do gustu z ostatniej strony przypadly postacie z AlterPose. I takie male pytanko co do nich, coz to za medium?! Szukam wlasnie jakiegos red chalka, tylko wszystkie ktore do tej pory uzywalem, nie maja wlasciwosci rozmazujacych! A to twoje takowe posiada, chyba... Bylbym wdzieczny za podpowiedz. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba! Jakbyście mieli jakieś pomysły co do ulepszenia generatora, albo nowe hasła to dajcie znać.

 

Co do czerwonych rysunków, to robiłem je kredką bambino. Taką dla dzieci. Zastrugałem ją sobie do prostopadłościennego kształtu. Ze wszystkich grafitów jakie wypróbowałem te kredki najbardziej mi przypasowały. Z tym że nie są właśnie łatwo rozmazywalne. Jeśli chodzi o rozmazywanie spróbuj może porysować suchym pastelem, albo jakimś sepiowym sprasowanym grafitem w sztyfcie kooh-i-noora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności