Skocz do zawartości

Pojazd 3D: SEAT Leon


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolejny Leonik ;)

 

Render średni jakiś. No i materiały opony i felgi mi się nie podobają.

Ale model jest fajny. Mógłbyś troche więcej z tym powalczyć i było by dużo lepiej, bo chyba sobie tak na 'szybko' to zrobiłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi leonami? ;)

Ostatnio pracki pojawiają się parami podobne. Przypomina mi taką grę 'memory" czy coś takiego co trzeba było odkryć 2 takie same karty.

W zasadzie mogę napisać to samo jeszcze raz. Model ładny (brakuje mi tylko czegoś ta tymi kratkami, bo prześwitują) ale render nie jest spektakularny. Aczkolwiek tak jak nielot007 zauważył w relacji do czasu to wypada całkiem nieźle. Choć z drugiej strony 2 xeon + 4gbRAM... nie mam porównania mój rumpol w tym czasie zrobiłby render czarnego backgroundu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty.

Zamysł jest taki zeby ten samochod zaanimowac jakos efektownie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak narazie to wracam do pracy (niestety nie nad samochodzem) i jak znajde chwile to zajme się nim konkretnie.

Jeszcze raz dzieki za komenty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ... zjechalem do 2 minut na klatke.

 

Generalnie to chcialbym zrobic cos ala reklama seata. Chce sprobowac swoich sil w animacji. Narazie prosty test i proponowane jedno z ujec.

120 klatek i okolo 4h renderu.

http://www.lucas3d.net/Seat/01.avi

 

Nie wiem czy to dobry pomysl ... ale ten wontek wlasnie zamienilem w W.I.P'a

W takim razie prosze admina o przeniesienie go do wip'a.

 

z gory dzieki!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala : to prawda ... na szczescie liczy to inna maszyna i w tym czasie moge zajac sie czyms innym. Chcialbym zrobic 4 ujecia kazde po 4 sekundy czyli w sumie jakies 16h renderu na raz. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak narazie rozwazam ktory pomysl okaze sie tym wlasciwym.

 

Lis : w wersji animowanej po czesci zakrylem juz wiekszosc szpar. Zobaczymy jeszcze z tymi czamferami. Moze nie beda potrzebne az tak bardzo w animce.

 

Edit : no to widocznie moj jest przechodzony :P ... mial byc nowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty.

W wolnej chwili pobawilem sie troche szejderami i skleilem na szybko (w ramach testu) mala scene. Wiem ze scena jest totalnie nudna ale staralem sie wykrzesac cokolwiek z niej.

 

Nadal Mental Ray. Srednio 5minut na klatke w 1000x500.

Dof "wyczarowany" Dof generatorem + mapa Zdepth.

 

 

seat_01.jpg

 

seat_02.jpg

 

seat_03.jpg

 

Pejs!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności