Skocz do zawartości

Scena 3D: The missing sword...


Fafex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja się przyczepie do miecza. Taka moja choroba:D Powiedz mi, jakbyś go trzymał, bo wg mnie ten jelec zupełnie uniemozliwia trzymanie miecza w sposób umożliwiającu uderzenie inne niż walnięcie płazem. A co do scenki, to jak na pierwszą prace całkiem dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier:

Faktycznie, to dzrzewko trochę nie pasuje, ale było robione tak na szybko żeby zapełnić puste miejsce.

 

kozioo:

Wiesz, ten miecz był robiony według szkicu mojego qmpla więc to może jego trzeba by było zapytac. Ja nie mam pojęcia. Może on jest tylko tak, do powieszenia sobie nad kominkiem albo coś ;)

 

Mateusz:

Ale jednak fajne?? No to super bo podobno efekt końcowy jest najważniejszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huehue hue juz mnie uprzedzili bo tosamo zauwazylem ze tym mieczem sie nieda walczyc ze wzgledu na te 2 dziwne metalowe wypusty :D

Zreszta miecz wydaje sie strasznie niewywazony :> Ale generalnie pracka spox pare niedociagniec ae ma ciekawy klimat musze przyznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie miecza za bardzo nie czepail (moze tylko materialy powinny byc bardziej realne) mi sie podoba. Ogolnie pracka jest calkiem calkiem, tylko klimat mnie troche z tropu zbija. Zaginiony miecz oparty o tak sobie o kamien w pelnym blasq slonca w srodku lata? Gdybym znal sam tytul pracy to moja wyobraznia podsunela by mi raczej jakies mroczne miejsce np po bitwie, suchy konar, kosci i te sprawy :) ale przeciez to Twoja pracka i Twoj pomysl. Dla mnie jest OKi a trawa naprawde cool !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie kompozycji przyczepie:))) kurcze przeciez wystarczy tylko zerknac na strony poswiecone fotografi. Fafex ale reszta i tak jest niezla:) Jesli to pierwsza pracka to jest naprawde niezle:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności