Skocz do zawartości

Pan Heniek - film (umieszczony na youtube)


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

FINISHED

 

W kocu pokazuje filmik (pamietajcie ze to moje poczatki):

http://pl.youtube.com/watch?v=X0o1VGMCrv4

 

 

Witam wszystkich serdecznie!

 

 

"Finałowy filmik upublicznie specjalnie dla wspólnoty max3d.pl. Już za jakieś .... niech pomyśle .... a zresztą, będzie kiedy będzie. Na razie same fragmenciki"

 

No więc skończyłem i .... nie jestem zadowolony, ale też nie jest to straszne, jak na takiego amatora jak ja:) Jak tylko uda mi się umieścić cały avik (ok 3 min; 100 MB; 640/480; DivX 5.2.1) na serwerze to niezwłocznie podam link.

Edytowane przez keraj37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za odpowiedź!

 

Co do sztywnych ruchów i tego efektu "tarki" przy zginaniu karku.... to wina myszki i podłoża do niej: bowiem jest troche chropowate. Przez to wydaje się, że "mu" kręgi szyjne się łamią. Niestety nie mam innej możliwości montion capturowania jak tylko przez "capture mouse move".

 

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!

 

Ale... niestety ja go nie modelowałem od samego początku. Szkielet (bez czaszki) wziełem z gotowego 3ds ze zbiorów dla lekarzy. Potem jednak musiałem go obrobić (głównie z optymalizować mesh). Moja praca polega głównie na aranżacji, mapowaniu i animacji.

 

Pozdrawiam!

 

Aha!

 

Są aktywne kolejne dwie próbki filmiku o Heńku:

http://anoslab.pl/rab2.avi

http://anoslab.pl/rab3.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

 

Naprawdę bardzo dziękuję za podpowiedzi.

Master Kiełbaster: Jednak nie wiem co to jest "zaanimuj normalnie" :)

 

Death Metal: Co do animacji kamery, to rzeczywiście w miare fajnie wyszła, ale przecież jest to dość łatwe. PS. Ze względu na twój nick, postaram się abyś jako jeden z pierwszych obejrzał całość filmiku, jeśli będziesz chciał :)

 

Zdunek89: Dzięki za cynk co do książki! Nawet nie wisz jak czegos takiego szukałem!

 

Miałem niezłe przeboje z tym wątkiem: myślałem, że został skasowany, ale okazało się, że poprostu został przeniesiony. Jednak ja o tym nie wiedziałem i ponownie założyłem nowy.... taki sam w WIP :) hehe, ale już się poprawiłem!

 

Będę grzeczny!!!

 

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Umieściłem kolejny fragmencik filmiku:

 

http://anoslab.pl/rab4.avi

 

Jak widać, panu Heńkowi urosły włosy (tyle czasu mineło od ostatniej animacji??), no i jak słychać dodałem do fragmenciku muzyczkę, która stanowi stałe tło dla całego filmu (a w zasadzie teledysku).

 

rab2.jpg

 

 

Wiem, że jest widocznych wiele błędów, ale ze wzgledu na dość słaby CPU nie jestem w stanie wszystkie podglądać w takcie pracy - musze liczyć na intuicje, która jak widać czasem zawodzi.

 

rab3.jpg

 

rab4.jpg

 

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no.. demoscena prawie... fajne, naprawdę odjazdowe.. fajny pomysł, brak fabuły rekompensuje użycie kamery... i jej ruch... motylek z kamerą fajnie zagrał... no i ujęcie którego użyłeś 2 razy też fajne..:)

 

gratulacje.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale według mnie to słabe to strasznie. Animacja nie najlepsza. W montażu i ujęciach kamery to ja nic specjalnego nie widziałem. Dziwna ta mimika czaszki była (gumowa czaszka?), dziwna gra na gitarze. Przede wszystkim nie było tu fabuły, jakiegoś pomysłu. Wyrenderowałeś chyba co miałeś "pod ręką". No i o co chodziło z tym napisem na końcu? "Palenie zabija"? No zabija, ale jaki to miało związek z tą animacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności