Skocz do zawartości

E2B - "koncept postaci" by PSychu


PSychu

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety miesiąc szału kalendarzowego nie pozwolił mi na dopracowanie rysków,

więc wrzucam to co jest.

 

kot_laska.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkic na ostatnią chwile. Do wieczora może go jeszcze podciągnę.

Wyjazd konwoju z bunkra, wieże artyleryjskie i zmeczony wojak.

 

wyjazdzbunkra2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

QbisieQ: wlasnie na tego patrzylem, ale chiba mi nie wyszło... za malo czasu zeby sie pobawic mordkami, ale mam zamiar to nadgonic

Potrzebuje kilku dni coby sie z gepardami oswoić, bo na razie ołówek gryzą :)

A co do gepardow, dalej uwazam ze są zabawne (zwlaszcza jak nie pokazuja uzebienia :) , wiec postaram sie cos z tym zrobic jak tylko bedzie chwilka czasu.

 

sammael_at: moze i wyjdzie w koncu z tego swinka, ale zdecydowanie nie bedzie morska :D siem postaram trzymac ramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś: a to mnie zaskoczyłeś, myślałem że z racji wieku moich pociech znam wszystkie kreskowki...

Dzieki za zwrocene uwagi, faktycznie mordka przestała przypominać gepardzią i jest bliżej tygrysiej. Trza wrócić do refki i poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem spoko. Jakbyś czeszkę dopracował do było by fajnie bo ładnie się zapowiada. Widzę że nad Zorgiem trochę popracowałeś - ładnie. Ale wszystko to jakieś niedokończone, chyba nie ma ani jednej dokończonej postaci. Po następne - robisz w końcu koncept kilku postaci czy tylko geparda bo jeżeli kilku to zmień nazwę wątku...a tak btw. to za dużo czasu Ci nie pozostało, ale trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności