Skocz do zawartości

WIP 2D: I wanna be Jackie Onassis... update 2


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że event na CGS się przedluzył o 2 tygodnie postanowiłem poddać prackę w toku pod ogląd społeczeństwa, co by wychwycił ewentualne poprawki.

 

Co zmienić, dodać, wywalić? temat przewodni to "Strange Behavior", czyli dziwne zachowanie ;)

 

wip12finrk1.jpg

 

hmmm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taaa...tu sie zgodze...jak juz robisz trojzbieg to konsekwentnie...a pralka i stolki..cos z nimi nie tak...popraw im perspektywe bo psuja IMO odbior..

tak poza tym jeszcze to lustro wyglada malo lustrzanie..moze jakies bliki i pare ciemnych plam ?

generalnie to spoko...w niektorych miejscach jescze odrobine kluchowato..ale dociagniesz i bedzie bardzo fajna rysunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro:

"Pralkę zamiast poprawiać może wywal na korytarz"

Pozdrówka

-HEhe

co do pracki:

wyzej koledzy juz chyba wymienili wiekszosc porad, ale ja chce dodac cos od siebie :D

pomysl jak zwykle bombowy, nie wiem co ty masz w tym lbie:P ale patrz moze warto by jednak ozywic pracke delikatnie podkrecajac kontrast i zmieniajac na minimalnie kolorystyke wip12finrk1vj3.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to ma być facet to go trochę jeszcze popraw, może dodaj trochę więcej przyrodzenia i zmniejsz biust, może trochę inny kształt brzucha zrób, bardziej męski. Jeśli chodzi o perspektywę- taka jest intrygująca, dziwne zniekształcenia potęgują to dziwne zachowanie, ale jak chcesz to popraw, zobaczysz jak będzie wyglądało z wyprostowaną perspektywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie odbioru perspektywy było dziwne, ale teraz nie przeszkadza mi tutaj ten zabieg. Wydaje mi się, że to tutaj bardzo pasuje - obrazek w charakterze groteski, wypaczone, absurdalne, zwichrowane zachowanie kolesia - to się przekłada wszystko idealnie na taką formę a'la w krzywym zwierciadle. Mi to wszystko razem siedzi bardzo. Świetna praca!

 

Mimo to:

- zmniejszyłbym ciut jego prawy cycek (lewy od strony widza).

- poszerzyłbym ciut cień, który rzuca (bliżej ściany)

- dopracowałbym butelki, a szczególnie tę jaśniejszą (prawy dół)

- przy kranie od wanny dałbym opleciony wąż prysznicowy

- zrobiłbym większe wcięcie tego zagłębienia wanny - ta prawa część od widza (na poziomie umywalki)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się przyczepił rąk: ta w tyle za chuda w stosunku do ciała, możliwe że chciałeś zwiększyć dynamizm postaci (heh poleciałem) i ją wyciągnąć ale mimo wszystko jak nie od tego kolesia, a co do ręki szminkującej jego łokieć(właściwie tak jakby go nie było) jest na wysokości cycka a powinien być niżej ..mówię o przed ramieniu strasznie krótkie nie wiem czy uda ci się to poprawić nom ale piszę bo nikt o tym bodajże nie wspomniał

a tak ogólnie praca bardzo mi się podoba :)

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wanna wear a pair of dark sunglasses

I wanna be Jackie O

Oh oh oh oh please don't die! :) :P

 

a żebyś wiedział że podśpiewywałem sobie ten kawałek RATM przy pracy :)

 

purple - ano taka to juz taka ta pracka, niekoniecznie wszystko ma się tak jak w rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności