Skocz do zawartości

Sceny 3d:Statek w butelce


spike

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ehm ehm, jakbys moze inny zut z kamery dal. Konkretnie to chodzi mi o kompozycje, od momentu jak zaczolem sie jej uczyc, poprostu niemoge tego przebolec. ZŁOTY PODZIAL tylko tyle powiem. poszukaj w necie a uratuje Ci zycie, kiedys sam w to niewiezylem:) Spojz na ten model i poszukaj jakis wspulnych linji, kontorow, tak zeby calosc miala jakas harmonie. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebsza jest 2, ale popatrz sobie na prawdziwa butelke ze statkiem i zrub wlasnie taka, i niebuj sie ze zajmie Ci jej zrobienie z 2-3 tygodnie

Co do reszty, to do poprawki jest wiele rzeczy, najlepiej obejrzyj sobie w sieci jakies DOBRE prace i wnioskuj jak je zrobiono, dociekaj, itd, a osiagniesz sukces:)) powodzenia;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje dla Ciebie. Przeszukaj net w poszukiwaniu jakich blueprintow i innych referow. Obejrzyj je dokladnie. Pozniej zacznij robic. Nawet ajk mialoby to trwac kilka tygodni to wynik koncowy jest satysfakcjonujacy. A texturki .... hmm moze powinienes wzorowac sie na zdjeciach , szczegolnie przy modelach drewnianych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spike: chłopaki mają racje, poczytaj troszkę

teorii i patrz na pracki innych pod odpowiednim

kątem, najlepiej gdybyś miał przed sobą

podobny obiekt (w realu 8). dobrze mu się przyjrzyj.

mam kilka podstawowych rad, tak na początek.

reszty musisz dociec samodzielne:

-barwy. od razu rzuciły mi się w oczy przejaskrawione barwy (błękit i czerwień). w przyrodzie bardzo żadko występują tak bardzo jaskrawe klory.

-sterylność, wszystko jest tak ładnie czyste że aż brzydkie 8).

- nie mniej ważna jak sam modeling jest światło

i materiały, to przynajmniej dla mnie najtrudniejsza

część budowania sceny, niestety wymaga doświadczenia. ja to nadrabiam czasem spędzonym na

edycje materiałów i ustawianie światła.

tobie radzę to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności