Skocz do zawartości

Finished 2D: Time Factory


masz)rum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wielka szkoda ze nie wytrwalesc w datlach w calej pracy. to jej najwiekszy minus, zegar jest swietny ale reszta sprawia wrazenie nideopracowania i zrobienia "na szybko".

Tak wiec wez ta pracke na warszta i dodziergaj tych dali wszedzie :) okienka szczebelki barierki, posadzki. zrob to, a pracka zasluzy na dobra ocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar: thx, noo ten podest to miał być niby nad kołem zębatym ale chyba nie widać ;P

Fidiasz, Otheza: powiem wam że mam dosyć, zegar był na początku i nad nim pracowałem, poźniej powiekszałekm kadr kilkakrotnie i dodawałem detale, wypieszczone zostawiłem tylko to co jest istotne w tej pracy, fajnie było by odpicować wszystko na max ale nie chce mi się, może kiedyś do tego wrucę ;P

huzbedos: dziękoowa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięks, pewnie macie rację i kurde zaczyna mi się chcieć ;P tyle że odpocząć muszę i porobić jakieś inne gnioty bo te dłubanie mnie wykończyło,

odpale to za jakiś czas i pokombinuje z detalem, myślałem jeszcze żeby format powiększyć do wertykalnego, dać większy horyzont i wklepać w oddali jeszcze ze dwa zegary, ale to by wymagało grubego szlifowania ;] Cóż może za jakiś czas, Na razie wersja taka.

floo: ciężko powiedzieć ile czasu ale coś koło 30h ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności