Skocz do zawartości

Scena 3D: widok codzienny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wydaje mi się, że nie o hiperrealizm tu chodziło, a o klimat. Radomianinem będąc, wiem jak wygląda ponure blokowisko, bo na takim się wychowałem. Świetnie pokazałeś atmosferę takiej okolicy, a nieco "rysunkowy" charakter dobrze ją podkreśla. Hiperrealizm jest oznaką wprawy i umiejętności technicznych (i mocy komputera), rzadko jednak wystarcza, by osiągnąć ciekawy efekt artystyczny. czasem nawet przeszkadza i myślę, że tutaj by przeszkodził.

da radę 1680x1050?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ogolne wrażenie jest bardzo przyjemne.

Praca robi wrażenie hiperrealistycznej, jednak czuć pewną nutkę sztuki;)

To pewnie przez to, że wiele elementów jest zrobionych jak kolaż, nie wiem czy to zabieg celowy czy niedoróba.

 

Uderzyły we mnie rzucające się w oczy balkony (ich białe ramy) i powtarzający się zaciek na płytach bloku.

Razi też nieco płaskość, światło wszędzie rozłożone jest jednolicie.

 

Warto byłoby coś z tym zrobic, gdyż praca na pierwszy rzut oka robi naprawdę dobre wrażenie, jednak gdy zacząłęm się wgłębiać w szczegóły, wrażenie robiło się mniejsze.

Jeśli chodzi o monumentalność bloku, jest nieźle, ale jeszcze nie wali na kolana, a szkoda.

 

Spróbuj rzucić noise na całość pracy, może dać sepię lub monochromatyk, tak żeby przykryć niektóre nieciekawe elementy.

 

Gratuluję skończenia!

pracuj dalej;)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności