Skocz do zawartości

POJAZD 3D: TANK - Faza ostatnia (oby)


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam kolejny render:

zmniejszylem troche dol, co do flagi to nie znalazlem symbolu UN w duzej rozdzielczosci, ale poszukam, jakby ktos mial to sie nie krempujcie przekazac np. na meila.

 

tank19.jpg

 

Pozdrawiam

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > Aragorn]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze zeby powiedzec ze projekt nie przepadl, powoli sie robi, ale nieuchronie zblizajaca sie matura, wiec czasu brak, niedlugo cos wrzuce, ale nikt nie skomentowal tego rendera na gorze co myslicie, co zmienic??

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wlasnie zstanawialem co sie z tym czolgiem dzieje :) mam nadzieje ze jak najpredzej powrocisz do projektu.....co do renderka to jest calkiem ladnie, nawet bardziej niz calkiem :) fajnie wyglada blotko z przodu troche gorzej z boku jedyne nierownosci jakie widac to przejscie pomiedzy blacha a blotem natomiast same zabrudzenia sa glatkie jak maselko na kromce ;) mam nadzieje, ze caly bedzie \"zjechany\" nie koniecznie ziemia ale niech przynajmniej nosi wszedzie slay zuzycia

 

to narazie na tyle

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

khee, tfoo tfoo... postanowilem troche odkurzyc ten projekt, mysle ze najwyzsza pora, matury za pasem, wiec mozna spokojnie pracowac, ponizej zamieszczam obecny stan prac, mam juz zmapowana wieze, pozostaly jeszcze swiatla i \"Brawning\", a potem wlepic to w jakies fajne otoczenie i koniec. Czekam na porady i komentarze.

 

tank21.jpg

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

[Wyedytowany dnia 21-6-2004 > Aragorn]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Kolejny render, jeden z ostatnich jakie dodam, pozostalo mi juz tylko oteksturowanie jednej z gasienic i kilka szczegolow jak szyby, reszte to juz zrobie w Photosopie.

No i oczywiscie znowu zapomnielem poszezyc wieze ;)

 

finish1.jpg

 

Pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Tekstury można by było jeszcze dopracować. Te zabrudzenia nie wyglądają zbyt przekonywująco.

 

Poza tym przydało by się jakieś zbliżenie i trochę leprze kadrowanie (wiem że to narazie tylko \"prezentacja\" modelu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności