Skocz do zawartości

Scena 3D: Saloon


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

viz2-2.jpg

 

viz2-3.jpg

 

Ponieważ po 33 godzinach renderowania obrazka 800/600 wyszło mi coś co mnie -delikatnie mówiąc - rozczarowało, postanowiłem potraktować to w PS - teraz mi się bardziej podoba:)

praca w: max 7.0, V-ray 1.5, PS 7.0

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hello!

 

Bonifatz: muchas gracias! mam już jednak pare wątków w tym forum, jednak tak jak mówisz - dopiero zaczynam.

 

oo79: tambien muchas gracias! Dokładnie tak, widzę tę drogę i mnie trochę irytuje .. jej długość.

 

Lis: A właśnie, że wymodelowałem ... ściany i ... dywan i ... coś jeszcze chyba. A podest pod figurke (box) :)

 

Tomuś: nie za bardzo rozumiem ...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no troszke dziwna skala i zgadzam sie troszku musisz jeszcze posiedziec-zobaczysz z kazdym nastepnym bedzie lepiej.Meczy mnie tez widok dziwnie pofaldowanej powierzchni skory na fotelu i pufce(a Tomus??zauwazylem ze jemu chodzi o to zeby dopiec-szyderczo zgrywa glupa)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dywan wyglada jak trawnik do skoszenia :D

- bez sensu glebia ostrosci,

- chaos na scenie

- pierwszy obrazek jeszcze OK, drugi totalne nieporozumienie.

- mam wrazenie ze drzwi sa za duze, porownaj z wielkoscia fotela po prawej.

- roslinka zdechla ? :)

 

+ ciekawe modele szczegolnie fotel po prawej i lampa

 

Od czegos trzeba zaczac, nie jest tak zle, wiec walcz dalej, ucz sie, bedzie lepiej, zycze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus: Gracias za miłe słowa! Wiesz, dopiero po twojej uwadze auważyłem, że rzeczywiście lampa wygląda paskudnie. Poprawie ... w PS :).

 

Zbychowaty: buenos dias! To miło, że w Szpecinie jest więcej takich jak ja (może jednak bardziej zaawansowanych:)) !

 

lukasz3d: Muchas Gracias por las bonas palabras! Co do skali to zrobiłem tą scenkę wiernie ze zdjęcia, ale ona sama w sobie była troche nie realna (chciaż to było zdjęcie z prawdziwego domu).

 

bl0ndynek Hej! Widze, że w Szpecinie jest na coraz więcej :) Co do dywanu, to odpowiadam tak jak lukasz3d'owi: tak było na zdjęciu.

 

err0r: Gracias! Sześć minusów i jeden plus ... jak na takiego żółtodzioba to i tak sie cieszę:> Przecież mam plusa:) Ale może zniweluje ilość minusów: dywan tak właśnie wyglądał na zdjeciu, tak samo drzwi no i oczywiście układ chaotyczny sceny. Co do reszty się zgadzam.

Roślinka po 33 godzinach nie podlewania (tyle trwał rendering) musiała pod koniec klapnąć:)

Zamiast drugiego obrazka daje inny, z sunlight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie nowego obrazka daje rade ale.........:)usun lepiej moze ten fotel po prawej stronie-strasznie wyglada jego material.Drugie-pomimo ze dywan tak na focie wyglada to zmniejsz wysokosc wlosia i moze zagesc je bardziej?Roslinka na stole-moze zamiast zieleninki byloby dac pare suchych patykow fikusnie poskrecanych,obrazki na scianach-moze lepiej jakas grafika.Tyle narazie -swiatlo podzialalo bardzo popzytywnie i mozesz jeszcze cos z tego wydusic

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności