Skocz do zawartości

Sonda : Subskrypcja NewWebPick


chveti

Czy jesteś zainteresowany prenumeratą NWP?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany prenumeratą NWP?

    • Tak.
      18
    • Nie.
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam do was pytanie.

Zapewne większość z was zna eMagazyn NewWebPick

- chyba najlepszy w sieci magazyn o designie, trendach w grafice i branży reklamowej zawierający ogromną ilość grafik i sporo wywiadów.

 

Mam pytanie dotyczące waszego zainteresowania tą pozycją.

Od 2008 roku mam możliwość sprzedaży kart pre-paid subskrypcji magazynu na rok (6 numerów).

 

Cena to ok. 19.50zł (jednorazowa cena [6 numerów])

Od roku 2008 prawdopodbnie NWP zwiększy swoją objętość (która teraz w wersji płatnej wynosi około 550 stron na numer.)

 

Wygląda to tak, że po wpłacie otrzymuje się kod subskrypcji i od teraz przez rok na waszym koncie na NWP będą pojawiać się do ściągnięcia nowe numery.

 

Jestem ciekaw jakie jest wasze zainteresowanie, bo w zależności od niego cena może być niższa.

 

Sam mam prenumeratę roczną i jestem bardzo zadowolony.

Nie oferuje sprzedaży w tym momencie - chcę tylko wiedzieć czy bylibyście zainteresowani.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe nie dokońca , jeśli masz nwp płatny to przed otwarciem się numeru musisz się zalogować na swoje konto i podać numer seryjny :) Jeden numer przypada na jeden profil.

 

Jak widać panowie z nwp pomyśleli nad bezpieczeństwem [co mnie bardzo zdziwiło]:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ja też dostanę?? :> Za 20zł/rok to nie ma o czym mówić/pisać. Szkoda, ze nei pisałeś wcześniej - zawsze chciałem mieć fulla, ale nigdy nie było czasu, żeby poczytać z czym to się je ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwilę to potrwa. :)

 

Muszę podciągnąć to pod firmę ze względu na nasze prawo :/ Jest ktoś chętny na wspólnika kto figuruje jako jednoosobowa firma? Proszę o kontakt PM bądź GG.

 

Wątek już zamykam bo będzie musiał iść do ogłoszeń przez regulamin.

Jak pojawi się w ogłoszeniach to dopiszę tutaj posta, tam będzie formularz zamówieniowy. O ile kogoś znajdę do pomocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności