Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ford Shelby GT500 2007


patry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Więc kończę już na 101% to auto, bo aż niedobrze mi się robi jak nie patrzę :D

W poprzednim wątku pisaliście mi, żebym zrobił studio, ale już mam w planach następne auto w studiu, więc to musi być w plenerze :) Zmieniłem też lakier, bo niektórzy mówili mi, że poprzedni był "gumowy" i w ogóle nie realistyczny, a ten podobno jest git... się zobaczy :) Próbowałem zrobić jak najbardziej poprawnie fizyczny, czyli zero kombinowania, tylko odbicia fresnela i już :) Troszkę mi się AA skopało, ale już kij z tym... hm... dałem duże samplowanie a mam schodzi... dziwne :D

Soft standardowo: max, mental, ps :)

 

436e47147a3ae01b.jpg

 

f66c039a9d2a74a8.jpg

 

0396b65ea3736fa1.jpg

 

Komentujcie i oceniajcie! (gwiazdkami również :D)

 

EDIT

 

Kurde, fotosik strasznie psuje mi jakość zdjęć, wiecie może o co kaman? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ReflectVision - może i przejedzone, ale fajne :) Dzięki :)

hkropinski - no to jest jedna z tych rzeczy, które mi wychodzą najgorzej :) Ale popracuję nad tym w następnym modelu :)

Master Kiełbaster - ee... to było najostrzejsze jakie miałem :P Chcę po łapkach! :D

D4D4L - hehe :) dzięki :)

ZiBi_PL - dzięki :) Nie chciałem studia :)

Homa - dzięki :)

kamil.ochel - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wydaje się ze model ma parę błędów, ale ogółem jest super :) Tylko jedna sprawa... czy Ty widziałeś kiedykolwiek jakieś zdjęcie Shelbiego??????? czy on ma Taką Karoserię> NIGDY !! aaaa... nie psuj tak pięknego modelu proszę :P Sam właśnie go strugam w maxie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności