Skocz do zawartości

Scena 3D: viz4_Bath


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yo!

 

O ile przez niebieską podłogę wizka wydaje się być inna niż wszystkie i wpadła mi w oko, o tyle paradoksalnie kolorystycznie jest trochę za mało przekonywująca moim zdaniem.

 

Jeśli chodzi o kompozycję, wzrok mi lata po obrazku nie mogąc się skupić na podziwianiu całości, zatrzymuje się na chwilę na każdym z elementów. Leci po linii od jasnego okna do ciemnego kąta pod kwiatkiem, następnie przeskok na obraz i wieszak na ręczniki.

 

Z rzeczy technicznych, przepalony światłocień, w pewnych miejscach wychodzi brak antyaliasingu, i zdecydowanie przesadziłeś z ziarnem. Owszem, ciekawa sprawa, ale w tym momencie sprawia ono wrażenie niskiej jakości renderu niż ciekawego efektu.

 

Ogólnie jak napisałem, wsio na dobrej drodze, przy kolejnych 10h spędzonych przy setupie sceny, powinno być duuużo lepiej, warto na pewno!

 

No ale na wizkach się nie znam:p niech się spece wypowiedzą jeszcze:p

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi. Jak wyżej plus to że mało ciekawa sama łazienka, ani praktyczna, ani ładna. Rób tak by na widok łazienki, zanim ktoś spojrzy na jakość grafiki, pomyśli "wow, chciałbym taką mieć" ;), a wtedy troche gorsze wykonanie zejdzie na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka takiej średnio/niskiej klasy .... nic prosowskiego so far ale niemorzna się zalamywać :) wydaje mi sie że bylo by ladniej jakbyś dal to w kolorach czarno/bialych albo bronzowo bialych i postaral się uzyskać efekt starej fotki, ale to tylko moje mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Full obskur. Wygląda jakbyś podkręcił kontrast do 90%. Wydaje się jakby to wszystko brudne było.

Kafelki brzydkie, i masakrycznie przycięte. Kratka wentylacyjna wygląda jakby miała odpaść.

Kibelek u dołu żółto zielony jakby tam ktoś ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prysznic płasko

spłuczka nie ma połączenia z miską

przełączniki czy to to jest nie mogą być nad/koło wanny

kratka went lewituje

okno nie ma ramy ani klamki

textura kafli na schodku od wanny rozjechana - fugi nie trafiają

textura na skośnej ścianie też rozjechana

ogólnie układ kafelek lekko spontaniczny, ja bym się nie zdecydował na taki układ

bo szlag by mnie przy ukladaniu strzelił, a układać umiem zawodowo (prawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie!

 

Lewus: gracias! Ziarno to jednak wynik pośpiesznego i słabego renderu, ale zrobie poprawke. Co do latania oka, to odbieram to jako pochwałe:)

 

Kedzior: Masz racje, ale to jest robota ze zdjęcia - zupełnie zwyczajna łazieneczka - taka na kieszeń każdego:> Ale kolejna będzie już na kieszeń Billa Gates'a.

 

JohnyCa: Gracias! Jestem zupełnie początkującym i nie mam doświadczenia w ustawieniach renderera, światła i kamery - wszystko eksperymentalne. Może kiedyś będę robił bardziej realne. Ziarno to raczej słaby render niż zamierzony efekt - zapomniałem zwiększyć subdivs refleksów na materiale.

 

kamil.ochel: Odpowiem tak jak JohnyCa'owi: nie umiem inaczej:)

 

D4D4L:Gracias! Hymm, jak znajdę czas to tak też zrobię.

 

Lis: Hehe, na razie nie umiem dobrze ustawiać kontrastu i oświetlenia. Co do kibelka to odbieram to jako pochwałe: cóż za realizm!!!

 

Eden-3d: Chyba się tym zajmę jutro.

 

Master Kiełbaster: Gracias! Czyli proponujesz abym swoje prace robił mniejsze? :)

 

piksar: Hello, dobrodzieju! Jak będę robił poprawkę to zastosuje uwagi. Dzięki!

 

Papa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo:)

 

laziemka fajna ale ja bym zmienil kaloryfer na jakis nowoczesniejszy ze stali a nie zeliwny, kwiatka bym sie pozbyl, kolor plytek na podlodze moim zdaniem kompletnie nie pasuje do reszty. plytki na scianie pochylonej tej wokol okna sa innego rozmiaru niz te na scianie pionowej. obrazek na scianie mi nie pasuje w lazience. pozatym jest git:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności