Skocz do zawartości

Jakie posiadacie tablety ?


mrozik26

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i jak mrozik to coś Ci się sprawuje?

ja miałem pentagram quadpena i nie jestem zadowolony. Często się psuł aż w końcu straciła mi się gwarancja i popsuty gdzies leży. W dodatku drgający kursor.

Myślę nad Volito 2 bo na nic lepszego mnie nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak mrozik to coś Ci się sprawuje?

ja miałem pentagram quadpena i nie jestem zadowolony. Często się psuł aż w końcu straciła mi się gwarancja i popsuty gdzies leży. W dodatku drgający kursor.

Myślę nad Volito 2 bo na nic lepszego mnie nie stac.

Szczerze ci powiem że nawet jestem zadowolony ... ale to mój pierwszy tablet więc wiesz :/ oprócz wacomów nieopłaca sie kupywać innych tabletów ... dlatego sie nie dziwie że quadpen leży ci gdzieś na strychu ... jak cos poważniejszego zaczne robić to sie dowiemy jak sie sprawuje ... ale po kilku małych robotach sprawuje sie dość dobrze .. zero żadnych przerwań czy coś ani innych dziwnych wad..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wacom Graphire4 - Bardzo mocno polecam :) Sam go posiadam i znam też ludzi którzy go posiadają i słyszę tylko same pozytywne opinie - po prostu precyzyjny i niezawodny :) a co do Pentagramów to nie warto nawet na to patrzeć... a co dopiero wydawać na to kasę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat poruszany setki razy ja jakieś 2 miechy temu też przez to przebrnąłem i prawda jest tylko jedna : na początek volito2 (bamboo chyba też bo to ta sama rodzina tylko że bamboo jest nowszy).Btw nie wiem czy to ja jestem taki agresywny i nacieram na ten tablet czy to normalna kolej rzeczy ale powoli ściera mi się piórko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam graphire 4 XL (A5) i naprawdę polecam póki co sprawdza się doskonale i nie ma z nim żadnych problemów. Wersja A6 jest o połowę tańsza czyli kosztuje koło czterech stów a tablecik solidny nie zawiedziecie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności