Skocz do zawartości

Scena 3D: Czerwona łazieneczka


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hello!

 

Radzisz: Muchas gracias za odpowiedź! Pewnie, że nie modelowałem wszystkiego sam - bo po co? Jeśli mam gotowe siatki to po co wywarzać drzwi już wywarzone. Co do kibla to powiem - kurcze ...

 

Temporal: Gracias! Co do ręcznika, to właśnie szukam innej metody robienia. Jest właśnie na forum świeża praca Scena 3D: Sauna - tam jest reczniczek ...

Moj to raczej dywan :)

 

kozio: Gracias! Slabe GI bo słabe CPU - i tak render time tego obrazka to 25 godzin ... Estetyka odwzorowana w miare wiernie ze zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4D4L: Gracias! Raczej nie mam dostępu do nowego maxa. Ale myślę, że to raczej wina sprzetu: pracuje na laptopie Toshiba z P4 3Ghz.

 

avant.garde: Gracias! Ten ręcznik to podręczny dywanik - przynajmniej taki wyszedł. kafelkę zrobiłem z mapy jakiegoś marble - jest w załączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O niebo lepiej niż poprzednia!

Mi się podobuje!

 

Widać, że masz ciągoty do odważnych kolorków.

Z zastrzeżeń to przedmioty "dodatkowe" typu ręcznik, kwiatki w szklanym dzbanku na środku (mógłbyś się szarpnąć na odrobinę kaustyki;), bateria prysznicowa itp, mogłoby być lepiej wykonane, jednak praca robi bardzo dobre wrażenie, przynajmniej na mnie..

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewus: Muchas gracias! To miło usłyszeć komentarz w większości pozytywny:)

 

Ale na laurach nie spoczywaj:p

Pozatem nie jestem specem od renderów, podoba mi się plastycznie,

 

pomijając negatywy ... mozna sie doszukać to ciekawych rzeczy .. :) wg mojej osoby... spoko tylko ... jak tu sie skupić na kiblowej robocie jak wokoło tyle czerwieni .. szlak by mnie trafił :) ale fajne bardzo fajne ... :)

 

Wiesz, w ładnej łazience można robić wiele różnych ciekawych rzeczy, którym czerwień sprzyja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fanie wyglada. co do bledow to jak przedmowcy, recznik/dywan i zielsko w wazonie

ale jedna rzecz mnie zaciekawiła :)

dlaczego glazura z prawej strony jest taka skoszona ???? bład czy planowane ? jesli tak to czemu ma to słuzyc?

aha i bateria faktycznie z wężem na czela bardzo ambitna ;] jak w starej frani do odprowadzania wody :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, fajne kafelki. Podoba mi się też to światełko padające przez rozetę. gdyby nie było takie kontrastowe (czytaj nie przykuwało tak uwagi) było by wręcz wyśmienite. Nie wiem tylko jak z tym przysznicem bo ta tutka kończy się jakby w powietrzu.. ;) Pzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

kaligraj: Gracias! hehe, w mojej lazieneczce trzeba zamykać oczy aby sie skupić.

 

Lewus: I tak wielkie dzięki! Co do laurów, to napewno nie spoczne, gdyż nie moge - musze robic nowe projekty aby zdobyc pracke.

 

arturprx2: Gracias! Te plytki z prawej - he, czekalem na to pytanie. Sam jak zobaczylem zdjęcie to myslałem, że to jakies dziwne, az nie przyjrzalem sie rysunkowi w projekcie. Okazale się , że ta sciana nie jest pod kontem 90 stopni ale 45, stąd ten skos. Ale masz sprzet - pewnie ci wszystko smiga. Przydało by się tyle ramu ... u

 

kamil.ochel: Gracias! Hym, nie zastanawialem sie z tym swiatlem - w przyszlosci bede na to zwracal uwage.

 

Master Kiełbaster: Cygański:) po kąpieli się chce tańczyć flamenco!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności