Skocz do zawartości

Otwarcie na świat ...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm, gdzieś w innym temacie wypowiadałem sie na TAK, ale jak sie to wszystko poczyta to już sam niewiem co by było lepsze, może jeszcze poczekamy, w sumie jak jakiś obcokrajowiec chce wejść to i tak wejdzie i tak, i my i tak będziemy w tym wątku pisać po angielsku i tak

No to narazie jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie poczekam na ta galerie zlota. Tam niech sobie obcokrajowcy pokomentuja do woli. Jezeli okaze sie jednak ze tych postow angielskich bedzie b. duzo to wtedy pomyslimy jeszcze raz jak przeorganizowac nasze forum. Wtedy argumentacja moze sie znacznie zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na NIE!

Co bedzie dalej - zakaz pisania postow po polsku?!

 

Moze nie na temat bedzie teraz, ale zamiast na sile \"ulepszenia\" proponowalbym zrobic troche pozadkow na wlasnej dzialce - mianowicie wiekszosc spraw kreci sie wokol forum, a prosze zobaczyc jak wyglada galeria glowna dostepna ze strony: smutek i balagan, brak sortowania pozycji wg autorow, rodzaju prac czy ilosci glosow itp. Poza tym milo by bylo widziec obrazki wyswietlajace sie w zgrabnych okienkach - dopasowanych do rozmiaru, zamykanych automatycznie po kliknieciu, a nie w kobylastych nowych przegladarkach z paskudnym bialym tlem.

Kliknalem losowo na jednym z autorow http://www.max3d.pl/galeria/galeria_dgladysz.php

i prosze - strona rozwala sie jak na boki ja niepowiem co... niszczac caly layout ! Tak przynajmniej jest w Mozilli.

 

Tak ze milo by bylo widziec pewne odswierzenie takze i w tej galerii, bo przeciez pelni ona poniekad glowna role.

 

Ach to tyle - wyladowalem sie troche, bo naprawde wkurzyly mnie niektore wypowiedzi osob piszacych swoje \"beztroskie\" TAK...

 

pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest świetny... na pewno farum nabierze trochę nowego blasku :) Przy założeniu że nie zaleje nas fala internautów mających ochote pogaopić się na obrazki i napisać... nice! albo thx!... to co zostało już powiedzaine trzyma się kupy jak dla mnie. Zmiany mozna wprowadzać stopniowo i z rozwagą. Bo otwieranie całego forum na ościerz tak z dnia na dzień nie jest chyba najmąfrzejszym posunięciem. Ja sobie przynajmniej tego nie wyobrażam :) Ale taki kącik gdzie pokazujemy swoje najciekawsze rzeczy, gdzie ludzie mogą się wypowiedzieć jakoś sensownie w dowolnym zrozumiałym na tej planecie języku baedzo mi się podoba. Faktycznie jest tu trochę rzeczy, których nikt nie musi się wstydzić. Ba! Możemy sie smiało nimi pochwalić. Jesli takie jest założenie, żeby pokazać ludkom na co nas stać, to możemy spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug nie wiem czy pameitasz czasy(przed tym jak forum sie \"wyzerowalo, czyli przed wlamem)pisalo na forum kilku userow z czech, francja jednabyla, ogolnie to bylo okolo 10 ludzi niepiszacych z polski(w tym niektorzy pisali lamanym polskim, inni po angielsku) i wspolprcowalo sie z nimi swietnie( fakty wtedy forum mialo nie wiecej niz 500 usero i prawie wzycy sie znali, ale to nie zmienia faktu, ze nie warto sprobowac. rozumiem twoje obawy i przynaje ci racje ze bedzie z tym oboty, ale nie nalezy sie zatrzymywac. co doorder moda( i ew ich zwiekszenia) to w miare rozrastania sie forum itak jest to nieuniknione. oglnie jestem Za

 

a i takie male cos apropo tego co pisze mareg. owszem czeka nas masa roboty chociazby nad stroną. ale niezamykajmy juz teraz drogi dla ludzi spoza polski. jak jestem na tej stornie to powoli obserwuje jak strona umiera( chyba smercia naturalną)a forum az huczy od zycia. jak dla mnie to jest zasluga zdrowej atmosfery jaka tupanuje. pamietam jak bylo tak ze forum wymarlo , bylo moze 10 nowych postow dziennie i komplenie nic sie nie dzialo. teraz na szczesie jest inaczej, ale cierpi na tym strona. jednak nadal jestem z otwarciem sie na zew. a i piszemy w jezyku polskim( spokojnie bez problemow posluguje sie angielskim, ale to forum jest jednak polskie) i jezykiem lownym jest polski, co jednak nie przeszkadza temu zeby pojawialy sie wypisy chociazby po angielsku juz tak bylo i nikt nie narzekal.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś raz na jakiś czas napisze coś po angielsku to ja nie mam nic przeciwko temu, ale nie chciałbym, żeby obowiązkiem każdego usera było pisanie WSZYSTKIEGO po angielsku, chciałbym, żeby to forum zachowało swój polski klimat... i tyle :)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo te czuasy saygon pamietam jescze i bylo tez paru z indii / exile tez :/ )

hmm i jaos nie milei problemow z jezykiem pisali po angielsku jesli mieli problem i ludzie odpowiadali tez w jezyku angielskim problemu nikt wielkiego nie robil a jk by ktos chcial to mozna osobne mini forum zalozyc dla userow z innych krajow np w calosci angielsko jezyczne niemiecko jezyczne itd ... choc ja wiem pojawia sie potem glosy ze getto robimy robienie strony w kilku jezykach jest calkoem ok sczegolnie galerii ( moge pomoc w tlumaczeniu na niemiecki ew na angielski ale tu wiekszosc umie ten jezyk wiec chyba nie bede potrzeban )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo te czuasy saygon pamietam jescze i bylo tez paru z indii / exile tez :/ )

hmm i jaos nie milei problemow z jezykiem pisali po angielsku jesli mieli problem i ludzie odpowiadali tez w jezyku angielskim problemu nikt wielkiego nie robil a jk by ktos chcial to mozna osobne mini forum zalozyc dla userow z innych krajow np w calosci angielsko jezyczne niemiecko jezyczne itd ... choc ja wiem pojawia sie potem glosy ze getto robimy robienie strony w kilku jezykach jest calkoem ok sczegolnie galerii ( moge pomoc w tlumaczeniu na niemiecki ew na angielski ale tu wiekszosc umie ten jezyk wiec chyba nie bede potrzeban )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności