Skocz do zawartości

Scena 3D: Arctic


Fafex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Tak właściwie to ta scena miała już wylądować w Finished Works, tylko że chciałbym tu jeszcze conieco poprawić. I od razu mam jedno pytanie. Ma ktoś może pomysł na jakiś lepszy śnieg, bo ten jest nieco kwadratowy??

 

Czekam na propozycje zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pracka mi sie podoba, ponieważ uwielbiam śnieg, aczkolwiek mam kilka zastrzeżeń:

1. Czy ktoś widział kiedyś żeby śnieg padał w czasie kiedy świeci słońce i na niebie są niewielkie chmurki?

2. Jeśli ten śnieg jush ma padać w słoneczny dzień to zrób jakieś cienie... będzie bardziej realistyczne (w moim mniemaniu af kors :) )

3. Śnieg na znaku jest jakiś taki mało przekonywujący... zrób żeby był bardziej chropowaty (nie wiem jaka to opcja bo jestem żółtodziób :P)

 

A tak poza tym to pełen RESPECT

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka ladna i ciekawa, a oto moje uwagi:

- mozesz zastosowac motion blurr do sniegu moze bedzie wygladal bardziej naturalnie

- z DOF\'em bardziej mi sie podoba tylko nie widzialem jak prezentuje sie ze sniegiem

- kompozycja OK ale nie zaszkodzilo by cos po lewej stronie w oddali chociaz z drugiej strony klimat totalnej pustki jest fajniasty

- pogoda moze zbyt sloneczna :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka jak dla mnie słaba - pusto, nudno.. za duże płatki śniegu (płatki?? - chyba raczej śnieżki ;) ) Tak 2+ w szkolnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności