Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka gościnna


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ha! pierwszy jestem :D

 

no to zaczynamy:

 

- te takie pseudokadzidełka (nie widze tam źródła światła więc zakładam, że to nie są lampy) - rewelacja - modelowales sam czy zdobyczne ? (swietny koncept w ogole, jeśli możesz to daj linka gdzie można znaleźć referencje do tego ) - albo przynajmniej jak to sie nazywa

 

- co jest na podłodze? (imo pasuje do wnętrza taka biel, ale zastanawiam się właśnie jak takie cos w rzeczywistości zrobić)

 

- nie za nisko miska umywalki w tym zabudowaniu siedzi ? (chyba ze jest jakis patent na ochrone tego drewna przed wodą - nie znam sie na tym, ale tak rzuciło mi sie w oczy)

 

- fajny prysznic, ogólna zabudowa a w zasadzie jej brak. (odkad widzialem "Specjaliste" - mierny nawiasem mowiac film - to też chce prysznic w takim klimacie :D

 

- ogolnie bardzo fajne materialy i render na spodziewanym wysokim poziomie. no co Ci moge powiedziec, no nie rozwijasz sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zawsze wysoki poziom prezentujesz. baaaardzo fajny projekt.

można wiedzięc co to za materiał na ścianach? wygląda na jakiś piaskowiec, na beton to za bardzo kremowy kolor ma.

fajny i orginalny patent z półką w prysznicu.

takie pytanie jeszcze: gdzie dokładnie są drzwi do łazienki? bo jeżeli naprzeciwko prysznica tooo ja chyba bym jakoś podłoge odciął bo woda się pod samo wejście poleje ;]

widze że dalej promujecie prysznic przy kibelku ;]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na Sans'owe kopyto, ale taki Twój styl;) (to nie zarzut)

Lampy skrajnie niepraktyczne (ich rozmieszczenie) i wydaje mi się, że trochę prześwietliłeś podłogę.

 

Hehe, a przyznaj się ile Ci zajęła ta wizka?;]

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- te takie pseudokadzidełka (nie widze tam źródła światła więc zakładam, że to nie są lampy) - rewelacja - modelowales sam czy zdobyczne ? (swietny koncept w ogole, jeśli możesz to daj linka gdzie można znaleźć referencje do tego ) - albo przynajmniej jak to sie nazywa

 

- co jest na podłodze? (imo pasuje do wnętrza taka biel, ale zastanawiam się właśnie jak takie cos w rzeczywistości zrobić)

 

- nie za nisko miska umywalki w tym zabudowaniu siedzi ? (chyba ze jest jakis patent na ochrone tego drewna przed wodą - nie znam sie na tym, ale tak rzuciło mi sie w oczy)

1. almi decor

2. kamień syntetyczny

3. lakier na litym drewnie

 

 

no jak zawsze wysoki poziom prezentujesz. baaaardzo fajny projekt.

można wiedzięc co to za materiał na ścianach? wygląda na jakiś piaskowiec, na beton to za bardzo kremowy kolor ma.

fajny i orginalny patent z półką w prysznicu.

takie pytanie jeszcze: gdzie dokładnie są drzwi do łazienki? bo jeżeli naprzeciwko prysznica tooo ja chyba bym jakoś podłoge odciął bo woda się pod samo wejście poleje ;]

widze że dalej promujecie prysznic przy kibelku ;]

 

pozdrawiam

 

na ścianie jest trawertyn naturalny. bump mi nie wyszedł :)

drzwi są na przeciw umywalki. podłoga ma mininalny stopień 1cm i spadki. higiena intymna ma ogromny wpływ na pożycie seksualne, dlatego promuję bidety lub jak tu prysznic przy wc :)

 

 

Tak na Sans'owe kopyto, ale taki Twój styl;) (to nie zarzut)

Lampy skrajnie niepraktyczne (ich rozmieszczenie) i wydaje mi się, że trochę prześwietliłeś podłogę.

 

Hehe, a przyznaj się ile Ci zajęła ta wizka?;]

 

Pozdr

 

lampy są tylko ozdobą. downlighty rozmieszczone są w sposób który ma dać światło takie jak na wizualizacji.

projekt ze zmianami 3 dni. wizualka 2 dni.

 

prawie jak rzeźba, "architektony" Malewicza!

ale do tego wiszącego finezyjnego "czegoś" jeszcze nie dorosłem :)

Szkoda że ściany nie są tłem.

jak przez mgłę pamiętam jakąś Twoją łazienkę nagrodzoną w cersanicie z ornamentami wpakowanymi "pod publiczkę" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To surowe drewno jest świetne, ale czy to nie utopia? Lampy...trochę ze swiętem zmarłych mi się kojarzą, takie znicze ;), bardzo ładne. Sans, a Ty architekturę też projektujesz czy tylko wnętrza?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest słuchawka prysznicowa przy toalecie..? Tam jest też prysznic czy jak..Te lampy bardzo fajny akcent dekoracyjny chodź w praktyce to nie wiem jak Bedze się sprawowało ( trącanie i bujanie jak na statku;)) jak wygada mocowanie takiej szyby..Przed układaniem kafli czy po? Ona jest mocowana w jakiejś prowadnicy stalowej? Co nie zmienia faktu ze bardzo mi się podoba. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ścianie jest trawertyn naturalny. bump mi nie wyszedł :)

 

Chciałbym jeszcze zapytać:

 

1. Jakiej wielkości planujesz płyty kamienia na ścianę?

2. Spotkałem się z firmami ( teoretycznie fachowymi ) które oświadczaję że przygorowane przez nich elementy mogą mieć odchyły +- 2mm. Spotkałeś się z czymś takim? Czy może firmy które znam nie są fachowe ... :/

3. Jakie jest wykończenie kamienia: poler, czy cięty bez polerowania a wyłącznie szpachlowane pory żywicą?

 

Z góry dziękuję i prozdrawiam / kuback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności