Skocz do zawartości

WIP 2d: Portal


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wziąłem się za prackę na zlecenie. Wrzucam więc wipa. Założenie jest takie by stworzyć portal łączący dwa światy SF i Fantasy.

Mam nadzieję na jakąkolwiek pomoc w odnalezieniu głównych ikon, które będą przedstawiały oba światy. Mam pomysł na dwa posągi przedstawiające demona i robota w tej samej pozie zwrócone twarzami do siebie( posągi w stylu - Niekończącej się opowieści ) Jeśli macie jakieś fajne pomysły by podsunąć to proszę o pomoc.

Nie ma to jak zwrócić się do fachowców. Powiem szczerze przez dwa lata nie doceniałem potencjału tego forum i teraz wiem, że naprawdę dobrze tu być i liczyć na porady.

 

z góry dzięki wielkie za pomoc

Pozdrówka!

 

maxsh5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wykonanie pierwszo-klasowe...choć przyznać trzeba że użyłeś sporo fotografii..choć mogel się mylić rzecz jasna w tej kwestii.

 

Co do samego obrazka to chyba trochę perspektywa zbyt rybio-oka jak na mój gust. Górna cześć portalu jest trochę źle oświetlona.

 

Pomysł demona i robota bardzo ciekawy..czekam na jego wykonanie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, :)

Jak zwykle apetyczne i słodkie. Troszkę płaski ten budyneczek i 1 plan wydaje się nadto przeblurowany. Z tymi posągami poszukaj w Asyrii i Egipcie. Dobre referki znajdziesz :) Mam na myśli kanony. Warto się czasem odnieść do historii sztuki, bo wiele podpowiada. :) Czekam na dalszy ciąg, bo ciekawie się to rozwinie-mniemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biglebowsky: Dzięki, że w ogóle zajrzałeś do mnie. Fajnie wiedzieć, że coś tam u mnie widziałeś i jeszcze fajniej, że czasem coś Ci się nie podoba. Ale pewnie wiesz sam, że nie każde zlecenie daje satysfakcję. Pewnie gdybyś miał fajne zlecenia byłbyś częściej na forum. Mnie też to czeka niedługo - praca w reklamie.

 

Wysyłam WIPa do gostka i mówi, że to jest to czego oczekuje.

 

Jak będę tak uznanym grafikiem jak Ty to nie będę mieszał z błotem. Raczej będę pomagał. To jest to o co prosiłem w poście. Pozdrówka!

Lacedemon: Dzięki Lace za sugestie. Będę szukał tych inspiracji. Myślę, że jestem w 60% wykończenia więc sporo jeszcze dorobię. Cały czas myślę gdzie zaznaczyć te światy. Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coś się tak negatywnie nastawił:P Tam takie se to Twoje tłumaczenie, hue-saturation i wygląda od razu 3x lepiej, 15 sek. roboty i można sobie na to pozwolić do celów prezentacyjnych. Mieszania z błotem w moim wykonaniu chyba dawno nie widziałeś:) Więcej dystansu, nie zawsze stawiam emotki.

 

2002522190713572495_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaaamaaan - takie kolory to wizytowka Maronskiego przeca :] Zadna nowosc :D Tym malo kolorowym miastem az zaskoczony bylem, na plus ale tym niemniej

 

Co do pomyslu na wykonczenie mam inny - troche szalenczy ze ten caly budynek to twarz, a portal to otwarte usta - z jednej polowy robota, z drugiej

Ale wiem ze ze duzo roboty by bylo ;] Takie pomniki na cokolach jak przy wejsciu na AGH tez dadza rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maronski - zrób coś takiego wypranego z kolorów kiedyś! Ta wersja bigleba wygląda bardzo ciekawie! Co do samej pracy, to wydaje mi się, że można było bardziej zakręcić. Obie strony są podobne za bardzo moim zdaniem. Ale jak klientowi się podoba, to po co marudzić - więc stop z mojej strony! Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biglebowsky - crush & destroy :P ale mniejsza saturacja rzeczywiście bardziej ponętna.

maronski - znam te bóle z klientami :) no cóż jak sam pisałeś samych zajefanchych prac sie nie da brać... z czegoś trzeba jeszcze żyć prawda?? :)

 

Pozdrawiam i mimo wszystko czekam na progres :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblukałem z rana po nocnej przerwie i faktycznie za bardzo oczojebne to mi wyszło.

 

Omen - dzięki. Pomysł świetny ale za dużo roboty by było. Kombinuję dalej, żeby coś dodać. Nie kumam tego AGH.

Mortom - spoko będzie progres ale muszę to przemyśleć.

 

Czekam na podpowiedzi

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki sa ok - to budynek nie jest wycentrowany (albo robi tylko takie wrazenie). Robocikowi zabierz plaszcz i bedzie ok ;]

no wlasnie po dluzszym przyjrzeniu sie ludki sa w mniej wiecej rownej odleglosci od krawedzi to budowla troche na lewo za bardzo ;) nie dowidzialem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekombinowane... to co przeroil bigleb wyglada najlepiej... reszta taka dziecinna :/ Kolory troche jak na grzybach wygladaja O_O

 

 

No, ale wiadomo ze klient nasz pan i zeby sobie zazyczyl jeszcze rozowe slonie na kolkach to zrobic trzeba, bez wzgledu na efekt. Szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności