Skocz do zawartości

POJAZD 3D - M1A1D Abrams


Archangel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak chodziło mi o tą perforowaną :Dona jest nie dośc że cienka to pod nia jest następna rurka której nie powinno tak widać. Ja się nie czepiam :P ale poprostu wpadło mi to w oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem bedzie tylko fragment. Biore sie za to co pozostalo jeszcze do zrobienia czyli caly przod no i moje pierwsze proby z gasienica. Przy okazji male (kolejne :) ) pytanko gdzie moge znalezc jakis dobry tutek o komponowaniu obiektow 3D ze zdjeciami ??????

 

 

17.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej będziesz robił tak skomplikowane elementy to jestem pewien że tego nie oteksturujesz no chyba że kupisz sobie SUPER KOMPUTER bo ten stary tego nie wytryma.Czy to twój pierwszy model tego typu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aragorn & Falcrum ogromniaste dzieki :D

Filip a co Tobie sie wydaje ze ja nie wiem o tym ze nalezy pilnowac ilosci poly ?? :| Uwierz ja dobrze wiem ile moj komp moze wytrzymac...po drugie co ma stopien skomplikowania modelu do teksturowania ?? [co?] No oczywiscie im wiecj elementow tym wiecej zabawy ale przeciez moge nakladac teksture na poszczegolne czesci modelu i na koncu poskladac to w calosc...do tego SUPER KOMPUTER\'a nie trzeba ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem ze wczesniej mozolnie mi szla praca nad Abramsem ale teraz to juz chyba calkiem stoi :mad: dom sie stawia za 4 miesiace a wykonczenie trwa rok u mnie jest dokladnie tak samo...najgorsze jest to ze nie ma nawet co pokazac, tak mi sie przypomnialo ze ktos kiedys na lufe narzekal a ze czolg bez lufy jest jak....mezczyzna bez lufy :D to macie lufe :P :

 

19.jpg

 

tak na marginesie to na szybkosc racy ma wplyw jeszce to ze zaczelem prace nad jeszce jednym projektem ale to narazie tajemnica :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności