Skocz do zawartości

Finished 2D: Rytuał


maronski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!!!

To najnowsza dzisiejsza pracka.

Pierwotny szkic do pracy zajął 1,5h. Miałem na nim jednorożca ale zajeżdżał kiczem.

W sumie wyszło 6 godzin z przeróbkami. Będzie na okładce książki pt: "Rytuał"

Jeśli uznacie, że można by tu coś dorzucić to napiszcie. Z góry dzięki!!!

Referka z Fairy S -13

Pozdrówka!!!

 

Edit: Morbid podkręciłem trochę. Dzięki. Na większej rozdziałce tak nie wyostrza.

 

rytuaxr8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ziarnistosc jest troche duza. Przy okazji jak dla mnie praca jest za bardzo w jednym kolorze. W innych pracach zawsze Cie podziwialem za dobor koloru a tutaj mi sie to poprostu nie widzi - ale to juz moja subiektywna opina.

 

A tak po za tym pracka jak zawsze fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiażdżyłeś mnie tą pracą, jak dla mnie najlepsza twoja jak narazie, powieśił bym sobie taki plakat a1 ;] nie mam się czego czepiać więcej więc posłodze bo należy się.

 

... no może glony po lewej obok mostu trochę mało ostre ale jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej, teraz jest już pięknie :) bez zastrzeżeń 5*

lol...jeszcze jedna rzecz, która rzuciła mi się w oczy dosłownie w momencie zamykania wątku. W górnej części dostrzegłem pozioma linię od której idzie jakby lekkie zniekształecenie.Coś jak czasem się monitor ( LCD ) odświeża i taki pasek poziomy leci to coś w tym stylu. Ta linia jest tak w połowie między górną krawędzią obrazu a miejscem zagięcia liany (tej na tle wodospadu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie troszke za duzo zdjec w tle, zdecydowanie uzywalbym ich z umiarem i tylko tam gdzie jest to naprawde niezbedne...czyli w tle bym z nich raczej zrezygnowal - na pierwszym planie zaszalal, zaszalales na calosci dlatego plany sie troszke zlewaja. za to woda wyszla super - o tak =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie wydawnictwo Harleikin? Bez obrazy wczesniej pisałem o skojarzeniach kościelnych, teraz widze harlekina w rozbudowanej formie. Dla kogo ta literatura jest? I zasadnicze pytanie 0 czym jest ta ksiazka ? O miłosci ...nie wiem ela do elfa , a ten pierwzy elf zdradził tego trzeciego , którego w tytule nie ma a poznamygo na 99 stronie. Pozdrawiam(m co się porobiło z ta fantastyką wizualną. A może to fantasmagoria fantastyki))

 

mant-raz napisał:dla mnie troszke za duzo zdjec w tle, zdecydowanie uzywalbym ich z umiarem i tylko tam gdzie jest to naprawde niezbedne..

 

 

Mam wrażenie panowie ,że tu sie nadużywa rozumienia słów( oczywiście mant-raz chodzi mi, że nie miej nadzieji że ktoś będzie cię słuchał). Pojecie niezbędne ma swoją radykalnosc plastyczną. znaczy sie ,że twórca zdany jest na swoja wiedze , talent i intuicje w kreacji...czego kolwiek. a tu to wszystko jak mu zagra i wszystko do jednego gara. Ma się swiecić , błyszczeć i wibrować( nie kojarzyc z z ... no wiecie z czym). Dlatego pytam tendencyjnie na co nam ten DP jak robmy z niego papke marząc o ogłupiałym kliencie, bardziej dzieciaku. kogo my mamy ołupiać panowie . rozumiem siebie ...ale młodzież? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX - mógłbym się tu dużo rozpisywać ale nie zrobię tego bo mam od dłuższego czasu wrażenie że reprezentujesz "grupę ogórkową" i nieważne co bym napisał ty i tak tego nie zrozumiesz. Pozdrawiam

 

EDIT: I mam nadzieję, że nie spaskudzicie tego forum tak jak to zrobiliście z Eastern Frontline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ale z tym EF to dopisujesz mi historie. Choć dzięki tobie zobaczę tam a cóż takiego się nawyrabiało.

 

Rozumiem stary twoją postawę: od takiego całowania w pupę można popaśc w zadumę , dumę, ufy, pufy .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem stary twoją postawę: od takiego całowania w pupę można popaśc w zadumę , dumę, ufy, pufy .Pozdrawiam

I to się nazywa rzeczowa dyskusja w wykonaniu Thx. Brawo!

Co do pracy to wydaje mi się że ziarnistość w tle jest jeszcze zbyt duża. Chociaż z drugiej strony na okładce tego pewnie nie będzie widać.. Dla jasności: podoba się;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx, nie zamierzam Cię oceniać ani wdawać się w dyskusje na tematy takie czy inne. Proszę tylko, nie prowadź tak chaotycznego offtopic'owania we wszelakich wątkach, w których zabierasz głos.

 

Co do pracy, zgadzam się z gronem przedmówców - tło jest za ziarniste, a nawet nie tyle co ziarniste, ale strasznie szczegółowe, przez co rzuca bardzo duży kontrast stylowy - pierwszy plan jest bardzo smukły i gładki, a plan dalszy bardzo ostry i "nabadziany". Praca jednakże bardzo mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za opinie na temat obrazka. Poprawię tę ziarnistość. Tak jak pisałem w dużej rozdziałce jej nie ma. Wychodzi mi dopiero po przeskalowaniu i wyostrzeniu. W druku jej nie będzie i głównie tym się kieruję.

A taka ciekawostka, może się przydać :) :

Facet od którego pożyczam modelki zorganizował w tym miesiącu konkurs na zapożyczenie jego stoków ( nawet o tym nie wiedziałem i załapałem się niechcący jak mu napisałem, że "buchnąłem" mu referkę, on odpisał, że jest mu miło, że wziąłem udział w konkursie :):):) ) do wygrania fajne rzeczy, intuousy i jakieś pody.

3mcie link, może się przyda w przyszłości: http://mjranum-stock.deviantart.com/

 

Pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności