Skocz do zawartości

Scena 3D: Royal Bedroom - picture from 1967


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koleżanki i kolegów!

 

Oto praca pod tytułem Royal Bedroom 1967.

 

EDIT: widze ze sa problemy z serwerem - sorry! Powinno niedlugo byc ok i obrazki sie pojawia.

 

viz10_RoyalBedroom2_BW.jpg

 

viz10_RoyalBedroom1_LQ.jpg

 

Jest ona wyrazem moich poszukiwań artystycznych, praktycznych dążeń i eksperymentowania z kolorem (czego nie widać oczywiście w wersji BW :), symetrią i stylizacją.

 

Nie jest to praca typowo rzemieślniczo-cwiczeniowa ale ma ona takze sens artystyczny. Nie miałem jeszcze w swoim dorobku sypialni, wiec oto sypialnia. Tym wszystkim, ktorzy dziwili sie, ze tak wiele produkuje musze wyznać, iż w trakcie od ostatniej pracy zrobilem juz 3 projekty, ale jeden komercyjny a drugi paskudny więc nie pokaże:)

 

Wszystkim tym, ktorzy zgorsza się obfitym ziarnem jestem winien wyjaśnienie.

Otóż ziarno było zamierzone - co więcej - nawet dodane w PS za pomocą filtru szum!

Tak więc dokonałem swojego rodzaju zamachu na zdroworosadkowe podejście do renderu:zamiast eliminowac ziarno, pomnorzyłem je :). Potrzebne mi to było aby uzyskac efekt przypominający zanieczyszczenia błony filmowej.

Całość pracy bowiem miała być stylizowana na zdjęcie z lat 60-70.

 

Może też dziwić obity dirt na scianach i suficie - nieproporcjonalny do reszty sceny, ale odpowiem, iż byłem tego świadomy i miałem związany z tym zamiar.

 

Przy modelowaniu i aranżacji kierowałem sie zdjeciem referencyjnym przedstawiającym rokokową sypialnie (chyba) carycy Katarzyny Wielkiej.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Yo, dzieki za zainteresowanie!

 

Tak ogolnie powiem, ze sie spodziwalem takich kometow:) to logiczne.

Daje lepsza siatke chyba juz bardziej czytelna.

 

Co do sufitu to powiem szczere ze jest to jak najbardziej prosty box - z tym ze material lustra zostal specjalnie zmodyfikowany abuy nie odbijal tak prosto ale zakrzywial - takie urealnienie (chyba:)

 

Co do kadru to daje moja referke!

 

Co do pokazania orginalu - to hmmm, sorry Master Kiełbaster, ale wole nie bo mi sie nie podoba:)

 

attachment.php?attachmentid=51293&stc=1&d=1197653966

 

attachment.php?attachmentid=51294&stc=1&d=1197654024

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepskie oświetlenie, przez to wszystko się zlewa w jakąś pstrokatą masę, nie ma gdzie wzroku oprzeć, musiałam chwilę patrzeć żeby cokolwiek poznać.

Oświetl to jakoś przyzwoicie, wiem że potrafisz bo widziałam twoje inne prace.

 

Tekstury i modele ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności