Skocz do zawartości

Pojazd 3D: BMW 530 M-Pakiet


egon14

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogolnie dla mnie troche plastelina wyszka w niektorych miejscach ale caloksztalt jest ok - w sensie tego jak poprowadziles linie nadwozia. Wydaje mi sie, ze jakbys poprawcowal nad jakoscia rendera to mogloby sie to lepiej prezentowac, ale i tak uwazam ze postep jest! Zrob lusterka bedzie ok :) Przednie swiatla mnie martwia troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze no musze jakoś dopracować to wszystko, tylko jest ten problem, że ja na efektownym renderowaniu sie wogule nie znam, nie wiem jak swiatło ustawić, jakie materiały itp ;/ wogule nawet nie wiem jak zrobic taką podstawową scenke z oświetlniem pod autko, ani porządnych materiałów zeby to jakoś wyglądało :/, więc wiem ze to powinno byc w pomoc napisane, ale napisze tu, ze jeśli mogł by ktoś mi w tym pomóc, pokazac mnij więcej jak poustawiac scenke, i jakieś w miare materiały to był bym bardzo wdzięczny, bo naprawde, nie potrafie robic lepszych renderów ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutoriale wystarczą, ale jakies takie gdzie to bendzie dokładnie opisane, bo ja sie k... na tym nie znam, a denerwuje mnie takie coś jak np " od kiedy pamietam robiles plasteline ",bendzie tak wychodzic, bo sie nie znam na renderach, a jeśli wkońcu ktoś mi z tym pomoze to juz nie bendzie tej waszej "plasteliny" ... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co renderować jak model jest do poprawy bo ReflectVision pisząc "Plastelina" maił model raczej na myśli a nie render, a co do tutoriali TU masz wszystko co jest Ci potrzebne, a jak coś w którymś z moich WIP'ów jest mój lakier pod vraya jak chcesz to sobie ściągnij, i wesołych świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zly material szyb masz, jakos ci tam znieksztalcilo odbicie/wnetrze ciezko stwierdzic co. Poszukaj po forum we wipach czasami ludzie dawaja ustawienia rendera/studia.

 

Edit: jak dodajesz te znaczki w photoshopie czy w czyms innym to moglbys nie dawac chociaz takich rozmazanych, chodzi mi o ten w prawym gornym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności