Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka1


osiris85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no wizka spoko ,

a co do tego podobieństwa to tekstury [sufit , płytki - wzorek] , podłoga ,ręcznik ,takie same;P [ wzorek troche inny tiling]

ja sie nie znam,ale to taki mix 2[?] scen ever. ? te sztuczne habezie gdzieś widziałem..

wizka technicznie ładna ;d ale nie chciałbym mieć wanny i obok niej 2 okna bez żaluzji :P

yo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzieki za komentarze te mile i te mniej mile;/

co do wizki to zalozylem wipa i tam napisalem ze sam robilem to wszystko. czemu wtedy nikt nic nie pisal??

wzorowalem sie na evermotion to moja pierwsza wizualizacja, pozatym inni jak robia identyczne prace ze zdjec albo innych projektow to wszystko gra, ja przynajmniej zroblem po swojemu, tekstury znalazlem na necie. no ale coz, zapewne jestescie profesjonalistami i napewno nigdy nie wzorowaliscie sie na innych pracach i zadnych pomyslow innych tez nie zapozyczaliscie, jesli tak to gratuluje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne są te drzwi do nikąd (tudzież lasu) - otwierasz, robisz krok i leeeeeeecisz :)

zrobiłbyś tam jakiś balkon (albo zrobił z tego okno i podniósł w górę o jakieś ~80cm) bo dla mnie to na okno nie wygląda.

i rzeczywiście troche blado

 

ale poza tym to bardzo fajnie, czysto i podoba mi sie renderek

 

ps: a wzorować się na kimś trzeba, a najlepiej na najlepszych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dla mnie brak obycia i wybuchowość Tomusia przekroczyła wszelkie granice.

 

za niesłuszne zarzucanie komuś plagiatu może też dawajmy bana od razu?;/

 

a co do pracki: ładne kafelki, ale może ciut więcej reflectu, dużo nie twoich modeli, ale za to widok za oknem ładnie się spasował.

podoba mi się wanna i ceramika ogólnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze jak na poczatek.

wg. mnie do poprawy: piony sie wala, kamera za wysoko i materialy ktore powinny sie ladnie blyszczec sa matowe, szczegolnie ceramika. widok za oknem nie pasuje i chyba na poczatek mozna go sobie darowac.

przycisk od spluczki odpadl od sciany :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zjechałem tego kolesia, byłem bardzo łagodny:)

 

byles lagodny ale na swoj sposob co nie zmienia faktu ze troche kultury mogles zaprezentowac i teraz tylko tracisz w oczach innych:)

to sa moje poczatki z grafika, jesli ty byles od poczatku bardzo dobry w tym, to gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok za oknem jest średni ;F wazony tak nie wiem wyglądają na samego difa, podłoga to samo nie ma refleksów wanna to samo :P oszczędzasz z tym refleksem :D poza tym wiem na którym między innymi zdjęciu się wzorowałeś, bo sam chciałem zrobić tą łazienkę :P zrób takie przepalenie na zewnątrz to się skupi uwaga głównie na łazience i będzie gites :) wtedy bym objął trochę więcej wnętrza refl + przepałka i będzie :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności