Skocz do zawartości

Postać 3d: path guard


mbudzko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oczy ufoluda, usta średniowiecznej madonny, policzki jakoś dziwnie wyciosane, to są włosy czy rodzaj kasku

 

myślę że musisz się na coś zdecydować, czy to ma być ufolud czy laska z ładną buzią, albo robić anatomicznie albo specjalnie wbrew anatomii

 

chyba najbardziej usta mnie denerwują są sztucznie wycięte, usta maja wtapiać się w twarz kąciki wchodzić głębiej w twarz, dolna warga koło kącików płynnie przechodzi w brodę usta nie rysują się ostrym obrysem do o koła, dolna warga trochę subtelniej porostu rzeźb z referek chyba że robisz specjalnie z wyobraźni jakiegoś tajemniczego stwora

 

życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł jest taki, żeby wyraz twarzy był dziecinnie niewinny, z odrobiną ufowego egzotyzmu, oczy wydają się ufowe bo nie ma textur siatkówki, włosy zadałem z siatki żeby mieć proporcje całej głowy, bo do łysej czaszki nigdy nie jestem przekonany, potem może zrobię włosy prawdziwsze, a może wymodeluję z siatki will see, dzięki za komentarze, pomogają,

co do ust pewnie racja, jednak troche brak mi doświadczenia, i nie łapię wszystkich nieprawidłowości anatomicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powieki nie mogą odstawać od gałek ocznych. kąciki ust nie mogą wystawać z twarzy - wepchnij je do środka. Jeśli robisz tak mocno stylizowaną buźkę to bardziej uwydatnij szczegóły - bardziej kanciaste krawędzie (to znaczy ja bym tak zrobił ale to już zależy od stylu który chcesz osiągnąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zewnętrzen kąciki oczu troche bym przybliżył do reszzty oka, zabardzo wyciągnięte są, oprócz tego fajne, policzki troche kwadratowe, wyglądają jak z wygładzonego boxa, wypadałoby troche zaokrąglić, i usta troche bym rozciągną w obie strony bo jakieś małe i troche duży odstęp od nosa plus to co mówili inni, "zawijki" na nosie troche za ostre mi się wydają i sam nos troche kwadratowy, za wyraźne ma krawędzie. gdzie ona będzie mieć uszy? (o ile będą). Czemu brwi wmodelowałeś w twarz? nie lepiej by było zrobić je osobno? na ich końcach siatka ci sie troche wygina. Jeśli można pokazałbyś ją z profilu.

na pierwszy obrazku stopy (o ile dobrze zkojarzyłem ze szkicem) po lewej stronie widać 2 kanty jakieś i dziwne rozszczepienie.

 

zapowiada się fajnie, lubie takie klimaty, powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności