Skocz do zawartości

Scena 3d: Tapeta Fallout 3


cardil

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to ocenicie:

 

http://www.republika.pl/cardil1/Fallout%203.jpg

 

ten samolocik robilem tylko przez piec minut wiec jego prosze sie nie czepiac

 

oto zbizenie glowy:

 

http://www.republika.pl/cardil1/my_wallpapper.jpg

 

AHA. Jest to moja pierwsza praca w 3ds max

 

Terak pracuje nad kolejna takze utrzymana w podobnym klimanie. Wlasnie modeluje czołg M1A1 Abrams:

 

 

Abrams_rnd01.jpg

 

Abrams_rnd02.jpg

 

Abrams_rnd03.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość aqusia

mam wrazenie ze za szybko starales sie to wszystko skonczyc, kolory, oswietlenie, konmpozycja.... tutaj jest duzo do nadrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w tej tapecie jest źle zrobione. Kompozycja, modele, oświetlenie, postprodukcja (flara). Ale jestem w stanie to zrozumieć. Sam kiedyś robiłem prace, aby szybciej. Pracuj dalej i staraj się osiągnąć jak najlepszy efekt.

 

Kłobuc : Nie najprawdopodobniej, tylko na pewno. Cały zespół został zwolniony. Interplay olało fanów i skupiło się na tworzeniu tandetnej zręcznościówki w świecie fallouta pod konsole. Aktualnie część zwolnionego team`u Black Isle pracuje nad strategią, której akcja dzieje się w postnuklearnym świecie: The Fall: Last Days of Gaia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu poprawilbym mapping, a co do textur ... nie bede cytowal membersow. :) . co do szczegolow to patrz wyzej. A po za tym widze ze masz tendencje do zaczestego uzywania flary. jak chcesz jej uzywac to jeszcze troche z nia popracuj. A finalnie a propos czolgu. Popatrz na fotki i porownaj. Masz juz jakis koncept co do tej \"tapety\"?? Moze wtedy bedzie nam latwiej to wyobrazic. Ale i tak pozdro i badz wytrwaly i nie zrazaj sie naszymi opiniami:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na beginnera to niezle to wychodzi ale z planow zrobienia z tego tapetki to bym raczej zrezygnowal, wyobraz sobie jak to bedzie wygladac na rozdzialce 1024 albo wyzej - kiepsko chyba, brak detali i masa innych pierdół (wnioskuje to po samym czolgu jak narazie)... no ale samo w sobie jako obrazek to moze byc spox

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3d maxa jeszcze nie mam - niedlugo zamierzam sobie sprawic i zaczac sie go uczyc i powiem tyle: chcialbym zeby moja pierwsza pracka tak wygladala...

niestety nie znaczy to ze nie ma bledow (jestem niedoswiadczony bez jakiego kolwiek doswiadczenia plastycznego wiec moge sie mylic):

1. toksyczne jeziorko sie zbytnio odcina, jest za bardzo jaskrawe... bym je przyciemnil i lekko zaglebil

2. ogien z pistoletu wyglada strasznie sztucznie... chyba ma za wysoki kontrast w stosunku do dzialka

3. ogolnie caly rysunek wyglada \"plastikowo\" - poeksperymentowal bym, z jakimis filtrami na twoim miejscu

mysle ze na poczatek starczy uwag ;-p

propo F3 slyszalem ze upadl ;-(... czy ktos moze mi to potwierdzic albo zaprzeczyc (wolalbym to drugie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och,,, niestety,,,, jako fanatyk boleje nad tym straszliwie,,,ale najbardziej sie boje ze przejmie projekt jakas grupa frajerow typu Mubo Jumbo i spierdziela wszystko po calosci,,, co do pracki jest kilka buraczkow ale co ja bede sie czepial,,,, choc teraz trzeba byc ostroznym i nie profanowac swietosci, jakim niewatpliwie sa Fallout 1 i 2,,,,,,a i brakuje mi oznak bractwa stali na tym czolgu,,,no i chelmy gdzie chelmy,panowie bez chelmow i okolarkow przeciw slonecznych nie wystawial bym tak ochoczo mordy z blaszaka: ),,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez myslalem nad chelmami tylko ze juz nie bardzo chce mi sie siedziec nad ta scena. strasznie dlugo sie mi renderuje i musze sie zabrac za jakas pracke ktora bedzie na mniejszej przestrzeni. a co do znakow bractwa to jest jeden pisany krwia. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności