Skocz do zawartości

łazienki


Squirrel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oooo! Teraz gładkie jak pupcia niemowlaka:D

Więc reasumując, co razi to wspomniana już wcześniej plama światła na pierwszym. W drugiej wizualizacji przyczepiłbym się do podłogi (rozmyta?) i zbyt ciemnych cieni, szczególnie w drugim ujęciu.

 

Pozdrawiam raz jeszcze

 

Edit: Jeszcze sposób mocowania zasłonki/firanki, coś nie halo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Calkiem calkiem. Mam tylko dziwne wrazenie ze wrzystkie obiekty sa odrobine ponad podloga. A wramach czepialstwa to tekstura podlogi odstaje od reszty

 

to tyle slow krytyki od kogos kto narazie lepiej by tego i tak nie zrobil

 

Sahe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja uwaga bedzie słuszna, ale i tak ja napisze:)

 

Mimo, że z całego serca kocham beton i lobię na niego patrzeć (:P), tak w tym rozwiązaniu chyba bym od niego odszedł. Poziome okno przy suficie, daje nieodparte wrażenie ze jesteśmy w piwnicy, dodatkowo taki surowy i jednolity beton, potęguje to doznanie. Wydaję mi się, że "ocieplenie" całości drewnem lub jakimś materiałem o ciepłym zabarwieniu było by bardziej na miejscu.

 

A ostatni render, a raczej układ sanitariatów bardzo przypomina mi ten: http://www.hoppearchitektura.pl/architektura_wnetrz/projekt_07/images/10.jpg

Pracowałaś może dla Hoppe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witamy na forum :)

 

kilka uwag:

 

  • ręczniki są wg mnie za gładkie, lekki displace by się przydał w końcu mają sprawiać wrażenie miękkich i puszystych
  • lekkie błędy GI widoczne przy belce koło lustra (przepalenie w rogu)
  • lampy w suficie są ale... nie świecą, materiał self illuminations albo odrobina photoshopa powinna załatwić sprawę.
  • beton na podłodze na pierwszym renderku łazienki 2 jest za płąski. ściana ma bumpa (chyba za mocno zblurowanego) a podłoga wydaje się być pozbawiona faktury. widać też tiling tekstury, chyba że jest to łączenie płyt betonowych
  • na ostatnim renderku cienie są imo za ostre. lekki area light w sumie nie zaszkodzi
  • brakuje też takich rzeczy jak gniazdka prądowe czy uchwytu na papier toaletowy (renderki z łazienka 1)
     

 

to tyle uwag. co do reszty nie mam zastrzeżeń. gratulacje udanych renderów :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam.Tekstura na ścianie drugiej łazienki to nie beton a kamień.Natomiast poziome okno "...dające nieodparte wrażanie,ze jesteśmy w piwnicy.." to pomysł developera.

Dodam jeszcze że inwestor jest obcokrajowcem,a dokładniej Palestyńczykiem, kochającym kamień i nie czuje tego chłodu i surowości,które większości z nas pewnie by przeszkadzały:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności