Skocz do zawartości

Postać 3D: kobieta


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu wygrzebałem się ze stosu obleśnych kalendarzy trzepanych z szablonu i kartek świątecznych/noworocznych zaproszeń na sylwestra plakatów karnawałowych i całego tego płaskiego badziewia i mogłem na chwilę usiąść do modelowania. bez referek, z freehanda takie coś mi wyszło dzisiejszego popołudnia. Co myślicie - warto kontynuować z jakimś odwłokiem czy w kubeł?

 

someheadtr8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@szeyker89 - w wingsach oczywiście.

 

mały progress - miałem wczoraj chwilę czasu i dorobiłem pani ciało - oczywiście brakuje masy detalu, ale zajęło mi to więcej czasu niż myślałem bo zacząłem ją extrudować z szyi zamiast zrobić sobie osobno z boxa i potem połączyć. Więc w ostateczności to było jak jakieś poly by poly prawie, błe, koszmar. Nigdy więcej.

 

bigcycod0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ile ona przeszłą operacji plastycznych, MASAKRA! Ucho za małe, ręce wyglądają jak napompowane a stopy mam nadzieję, że schowasz pod butami bo też napompowane. Prawie w ogóle nie widać kolan, ale jak na razie jest dobrze, idzie Ci z organiką lepiej niż mi ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ania - założenie nazwijmy to sobie szumnie artystyczne było takie, że ma mieć duże piersi. Duże piersi niewspomagane silikonem muszą trochę obwisnąć - okrutne prawo natury. A że nie chciałem robić silikonów to musiały trochę siąść na klatce piersiowej i się rozejść na boki... Nie będę ich pomniejszał a próbowałem już umieścić wyżej i wyglądały sztucznie. i tak zresztą już trochę wydają mi się podejrzane.

 

bigcycfh8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arti - ucho za małe? w pierwszym poście chyba? bo już się nim zająłem i wydaje mi się że teraz jest w porządku? co do operacji plastycznych to patrz wyżej. co do napompowanych rąk i stóp - eee, to jest bardzo wczesny wip. A stóp to nie ma w ogóle tylko protostopy. a co do twojej organiki to mam dla ciebie radę - zrezygnuj z poly by poly i przerzuć się na boxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eco - nie tworzę z blueprintów - trudno to zresztą nazwać tworzeniem... a jeśli chodzi o proporcje to może coś bardziej konkretnego? spędziłem nad tym parę godzin i jeśli są jakieś rażące błędy to ich już po prostu nie widzę... tu masz takie porównanie - weź pod uwagę że mój model jest wyższy więc nieco dłuższe kończyny i proporcjonalnie mniejsza głowa, ale idea zachowana...

 

proporcjemn9.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wydaje mi sie ze glowa nieco jest za niska bo oczy powinny znajdowac sie mniej wiecej w polowie calej glowy (akurat sugerowalem sie tymi pierwszymi renderami)- super ze pokazales porownanie z fotka -uwazam powinienes sie nia kierowac - w zasadzie podzieliles cialo prawie jak na fotce jednak ustawienie ich wzgledem siebie jeszcze nie jest wporzadku- jak a razie babeczka na foto wygrywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hagelades - tak coś tu może być na rzeczy z uciekaniem głowy. Jeśli chodzi o pupę to zawsze mam problemy z takim jej umodelowaniem żeby a)wyglądała kobieco i b)nie była tłusta ;) ale coś tam walczę...

@eco - musisz wziąć pod rozwagę że ta na zdjęciu to azjatka która ma z metr czterdzieści w kapeluszu i wysokim obcasie :) drobne różnice mogą wynikać z tego powodu. Poza tym trochę zmieniłem ale nie chcę uwięznąć na tym etapie i wepchać się w niekończące się poprawki o kilka milimetrów, więc na razie zostawię jak jest i przynajmniej dorobię jej stopy i dłonie zanim ostatecznie rozprawię się z tymi niedoskonałościami. zresztą tak jak pisałem nie robię na imageplaneach więc jak na tak wczesny etap i tak jestem zadowolony że mi z freehanda tak wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności