Skocz do zawartości

pojazd 3d: honda civic 1987 (next :))


javor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

loozack: z tyłu a nie z przodu ???? chyba jeszcze mało widziałeś :) są montowane z przodu, z tyłu oraz pod różnymi innymi kątami :P a w tym civicu jest właśnie akurat z przodu :) jak nie wieżysz to sobie poszukaj fotek w necie (np. w nissanie 350z jest montowana pod kątem)

a poniżej proszony widok całości

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hac: mi też te felgi się za bardzo nie podobają ale teraz już się nie da ich poprawić :( aczkolwiek z czasem zapewne dorobie drógą wersje (bardziej masywne 5-ramienne)

Pussik: zaciśki razem z tarczami robiłem cały 1 dzień. Jakim sposobem?? wszystko robie polymodelingiem jeżeli o to ci chodziło.

 

A ogólnie updatu dzisiaj nie ma bo dopiero teraz (20:00) udało mi się przywrócić kompa do stanu użyteczności co zawdzięczam mojemu wspaniałemu hdd firmy western digital caviar na którym niedawno niewiadomo skąd pojawiło się około 900 bad sektorów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsze postępy:

- zrobiłem tylne bocze szybki

- zaktualizowałem prawą strone auta

- drzwi z listwą są tam gdzie trzeba

- listwy przy dachu których nie widać na renderku

- wlew paliwa

- i inne drobiazgowe zakończenia karoserii

 

ale oczywiście to jeszcze nie koniec na dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to spoko. Myślałam, ze to ja jakoś wolno robie. ;-) Ale jak caly dzień to mieszcze sie w normie.

 

A ile poly ma zacisk? :)

 

 

Co do samochodu. To ładnie się prezentuje. Jednak wiele jeszcze Cie czeka roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pussik: zacisk składa się z 10.000 face\'ów

 

phantom: spokojnie...... przecierz to nie samolot tylko bardzo leciutko stuningowany samochód.

 

a oto bardzo seryjny nietuningowany wlew paliwa :P (chwilowo bez korka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlew paliwa powinien mieć raczej na klapce zamek do otwierania go. Samochód fajny czekam na kolejne updaty. BTW mój znajomy ma ten samochód ( w wersji stuninowanej) :) i fajnie się nim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snakeq: co do zamka na klapce to niewiem nawet jak to powinno być ale wydaj mi się że to zama blacha tak jak zresztą w nowszej wersji która stoi u mnie w gararzu.

\"BTW mój znajomy ma ten samochód ( w wersji stuninowanej) i fajnie się nim jeździ.\" - mój znajomy też taką hondzine ma i dlatego ją wybrałem do modelowania i w 100% zgadzam się że fajnie się taką jeździ :D szczególnie na sportowym zawieszeniu i z genialnie brzmiącym wydechem :D

 

dobra mniejsza z tym ..... teraz standardowy korek wlewu paliwa żeby zdołować phantoma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zgadłeś Master Kiełbaster :) nie ma kluczyka bo klapka jest otwierana z wnętrza samochodu małą gustowną dźwigienką którą też pewnie wymodeluje :P

 

loozack: boolean?? no nie przesadzaj ... normalnie aż takich zbliżeń nie będzie to nikt nie zobaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co widze to to , ze lotka dachowa jest zle zalozona. Jedz do innego serwisu bo ten jest nieskrupulatny :P

 

No i felga to temat rzeka, jednym sie podoba innym nie. Ja bym dal jakies felgi typu OZ Volcano albo BBs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie naszło na zrobienie wydechu więc oto on :) odrazu mówie że jeśli komuś się nie podoba końcówka to trudno bo taka zostanie :P (taką ma mój kumpel)

 

skilo: mi się wydaje że lotka jest raczej dobrze zamontowana :|

 

a co co do tuningu jak np. karbon to spokojnie .... przecierz jeszcze nawet nie jestem w połowie modelowania.

 

oto pierwsze ujęcie wydechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem przyszła kolej na tylne zawieszenie :) jak widać można powiedzieć że jest low poly w porównaniu do reszty, ale to dlatego że w większości przypadków prawie nie będzie go widać :P

zaraz oczywiście je umieszcze tam gdzie być powinno ale to tak żeby było je dobrze widać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hac: no chwilowo mam ferie więc czas mam :) (jeszcze do końca tego tygodnia)

 

a tu jeszcze jeden render :)

przy okazi widać wycieraczki które wczoraj udało mi się dopasować do profilu szyby (łatwo nie było) narazie nie mają wysięgników ale kiedyś się pewnie odnajdą :P

 

a tak przy okazi to poly count wynosi 532.000 co już zaczyna mocno spowalniać prace :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ambicji javora wynika, ze on tego H2 widzial juz wczesniej i ma sie na czym wzorowac w dbalosci o szczegoly :)

Swoja droga zastanawialismy sie z Dawidem czy modelowanie takich rzeczy jak korek wlewu paliwa to zabawa w detale, nadmiar wolnego czasu czy szpan? Nie wiem, ale wrazenie robi [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DukeBubuX

Witam wszystkich.

Od razu powiem że pisze to po godzinie czytania i oglądania tego topicu z gebą szerszą niż ten wydech.

A zaczęło się od tego że na GG Javor miał opis \"3D.. work in progress\"...

No to ja mu klep, \"co ty tam maxujesz\". I dostałem linka ..and.. :o:)

Javor jakbyś ty powiedział że to robisz to bym Ci jeszcze ze skrzynke piwa doniósł !!

Ja jako zatwardziały sieciowiec-serverowiec moge tylko ew. cos w paincie spraye\'m pomazać! A w tej pracy się zakochałem ! Dlaczego? a dlatego że mam taką fure. Hehe - wydech wcale nie jest za duży - jest w sam raz ! Jak ktoś chce się przekonać że to nie wygląda tak strasznie w praktyce zapraszam na stronę Wypasionego Squadu :P White Civic - koniecznie najlepiej - sesja niedzielna. Tam dokładnie widać to auto.

 

Javor - tak trzymać. Brava dla tego pana ! [soczek]

P.S Mam nadzieje że to się nie łapie pod spam itp. Związane z topikiem. Thnx.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh bubu zawitał na topicu :D [piwo]

może małe sprostowanie: bubu napisał że ma taki samochód a powinien napisać że to jego samochód :) tak więc zapraszam na jego stronke ( www.wsl.prv.pl )gdzie jest sporo fotek tego autka.

 

co do tego dlaczego robie tak szczegółowo: a dlaczego by nie :P wcześniejszy model był low poly to teraz musi być odmiana:)

 

a teraz pora na kolejny render - zawieszenie przednie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie pikne jak dupka niemowlaka...brak słów...ale widze że podstawa pod układ kierowniczy tesh jest :D to ja dożuce 3 grosze że jak będziesz modelował silnik to ja prosze o biturbo Greedy :P

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności