Skocz do zawartości

Scena 3D: Hustawka


Kalais

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w ramach powrotu do 3D maxa zrobilem tak na szybko obrazek. Widze ze na tym forum panuja glownie wizki i samochody, ale moze cos nierealistycznego tez Was zainteresuje :P

 

Zajelo mi to z 2-3 godzinki po dluuuuuuuugim okresie nie uzywania maxa, wiem ze mozna by nad tym jeszcze posiedziec i dac wiecej szczegolow, ale mial byc szybki szkic i niech tak zostanie.

 

hustawka-final-composition.jpg

 

http://kalais.net/projects/hustawka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wydaje mi się, że siodełko bez oparcia wyglądałoby lepiej. Konstrukcja strasznie masywna, łańcuch (ogniwa) bardziej powinien przypominać 0 niż O, szkielecik z podstawowych kształtów za bardzo rzuca się w oczy.

Pomysł świetny, popracuj nad tym dłużej, a może będzie fajnie.

Aha - fajna sepia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota pomysłu prostotą pomysłu (który swoją drogą fajny) ale z tym tile`ingiem na blokach z tyłu to byś mógł popracować w fotosklepie. Mimo że słabo widoczne to mi się osobiście bardzo nie podobają. Całość - no cóż - pomysł OK, wykonanie możnaby troche pomarudzić, ale wszyscy wiedzą o co chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem tego komentarza :P

co to jest stalker?

Taka gra :D S.T.A.L.K.E.R. Shadows of Chernobyl dokładnie xD

A co do renderka, to motyw wyjechany xD Ale coś ze światłem jest nie tak, widać po cieniu, że bardzo taki urwany... Spróbuj poprawić światło, ale jak to nie wiem - nie znam się xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak na szybko powiadasz.... pomysl fajny tylko szkoda ze wlasnie tak na szybko... nic nie mowie, mozna tak na szybko byleby nie wygladalo tak na szybko... Nie obraz sie, bo pomysl jest kapitalny, jednak tylko moge tak powiedziec o pomysle. Dalbym to na twoim miejscu do WIPa a tam posluchalbym forumowiczow co zrobic by wyciasnac z tego maximum. Sorry stary ale w WIPie tylko ta prace bym widzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności