Skocz do zawartości

Wiz: G A B I N E T


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Gabinet z meblami firmy Dobra-Forma. Scena już była ukończona 3 miesiące temu i pokazywałem ja na w dziale Rendery testowe, ale dziś usiadłem do niej dosłownie na 15min i poprawiłem co nieco. Proszę o krytyczne komentarze.

 

 

wipek3skopiabn8.jpg

 

wipek3dek6.jpg

 

 

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Generalnie mi się podoba ale....przeszkadza mi troche ta symetria. Zwłaszcza obrazki na ścianach mi nie pasują i widoczek za oknam bym troche zdesaturował i przepalił.

Światło przyjemne, jakość renderu super :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tlo za oknem bylo inne, gdyby dywan byl bardziej dywanowo-dywanny ;), gdyby nie bylo tych zoltych flakonikow po prawej i gdyby nie bylo kopi bezpieczenstwa obrazow to byloby bardzo bardzo ladnie. A tak to jest tylko bardzo ladnie :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Właśnie taką koncepcje miałem żeby to było symetryczne.

Co do dywany to właśnie taki efekt chciałem uzyskać, czyli dywan gruby i mięsisty.

Na biurku jest ramka, filiżanka z ciastkiem i książka.

Mapowanie jest prawidłowe. To jest zebrano w kolorze wenge a to jasne to zebrano w kolorze dębu bielonego.

tło i zlewanie sie sufity z ścianami to wady tej pracy, więcej tego nie bedzie :D

 

Dziękuje za komentarze i Pozdrawiam komentujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się średnio podoba

wiem że ciężko z takiej sceny coś dobrego uzyskać nawet jakby światło materiały były lepsze (kiedyś też coś takiego robiłem (może pamiętasz było w moim portfolio jakiś czas) )

tło za oknem i dywan który może miał wyglądać mięsiście a wygląda jak plane z kiepskim dispem

 

więc ogólnie tak jak ci pisze średniawka, może jakieś dodatkowe rendery ? zbliżenie na biurko czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro specjalnie Grzesiu jutro bedą nowe rendery ;D ale to jak dobrze rozumiem to jak mam takie pomieszczenie to nie da sie zrobić dobrej wizki? to jak bym dostał takie pomieszczenie od klienta to nie mógł bym mu zrobić dobrej wizki?;D;D;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, poprostu takie wizki są średnie nie specjalnego ( patrz moje ostatnie wizki) czyli nudne pomieszczenie , nawet jak będziesz miał super render, klienta może oczarujesz ale forumowiczów chyba nie (hehe wiem to po sobie) :D czyli "render fajny ale pomieszczenie nudne itd" a u ciebie render średni a samo pomieszczenie się nie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj ludzie potrafią sie do wszystkiego przyczepić, nawet do włosków dywanu, cóż on może poradzić biedny dywanik, że mu Tomuś włoski przystrzygł? :) Młody jest, nauczy się jak ma dywanik i kwiatki i cała reszta wyglądać, jest na dobrej drodze, a jeszcze jak ciocia Ifonka dorzuci swoje rady to będą z niego ludzie. Jest OK :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ifooonko - o to chodzi zeby uzyskac jak najlepszy efekt i zeby nie tylko slodzic ale kazda rzecz ktora da sie poprawic wytknac i zrobic ja lepiej . Wiadomo kwestia gustu wiec trzeba tez na niektore rzeczy przymknac oko :) a pozatym pozdrawiam sasiadke ;)

Tomus - ales se avatara walnal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ifooonko - o to chodzi zeby uzyskac jak najlepszy efekt i zeby nie tylko slodzic ale kazda rzecz ktora da sie poprawic wytknac i zrobic ja lepiej . Wiadomo kwestia gustu wiec trzeba tez na niektore rzeczy przymknac oko :) a pozatym pozdrawiam sasiadke ;)

Tomus - ales se avatara walnal

 

A Ty myślisz, że ja mu nie wytykam? hehe wytykam wszystko co się da, ostatnio dostał opiernicz za to, że sie nie przykłada do dokładnego mapowania:) ale dobra, przyczepię sie to tych okropnych kwiatków na obrazkach jak z babcinej kuchni feee i kwiatka w kącie, zwiędnie nieborak:) no i nie lubie zbyt ciemnych pomieszczeń. POzdrawiam sąsiada, tak naprawdę jestem z Siemców! Tomuś do roboty! jak lubisz jak sie po Tobie "jedzie" to przyjedź do nas, juz ja Ci wycioram hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a gdzie sa jakies zrodla swiatla wewnetrznego ??? chocby lampka na biurku - jak otwierac okno - kwiat rzeczywiscie nijak w tym rogu - juz lepiej jakas lampe na stojaku - symetria rzadzi - rama okna traci klatka schodowa rodem z PRL'owskiego budynku - moze zmien kolor slusarki ?- jakis ciemny szary z metalizujacymi opilkami w powloce - ale nie przesadnie oczywista- do tego moze jakies ciekawe zaluzje, coby w momencie kiedy "szef" nie mialby juz ochoty na opalanie plecow, moglby bronic sie przed sloncem. Ten widok to bym od razu wywalil :) - jakos z daleka traca bitmapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no monitor to mam nawet dwa :) kalibrowane sprzętowo więc...może to poprostu moje odczucie...no nic to żeby nie było, że ja jakiś wypaczony jestem to dodam, że ta "bitmapa" w oknie wygląda obleśnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami zgłaszają sie do mnie ludzie, posiadający takie biura, prosząc o pomoc...

To by było na tyle, jeżeli chodzi o np same meble.

Niestety większość fabryk w Polsce tak własnie działa, i to sprzedaje. Są wyjątki...w kupujących też.

Nie ciekawe ujęcia, mdła prezentacja ( dodatki, aranżacja-która w tego typu scenie, powinna być krzycząca ).

Nie przemyślane elementy, wrzucone '' z rękawa ''.

Za mało różnorodnego oświetlenia.

Ogólnie POPRAWNE, ale...co z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie co na to powie Marek? hehe pozdrawiam wielką rodzine grafikówi cieszę się że w niej jestem, a teraz do roboty moi drodzy klepać piękne wizki:)

delf77 - właśnie tam sobie zerknęłam - po lewej przy awatarze hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - tak - pracowalem tam nie tak dawno . Jak sobie lukniesz na uaktualniona wersje www to sobie zobaczysz komplet renderow ;) ktore glownie robilismy z kumplem , ale to w wiekszosci je robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Twoje , Twoje byly odrzucone , zrobilismy sami na naszej scenie ktora Tobie poslalismy a i tak jeszcze ta scena byla dodatkowo przez nas poprawiana i dopicowywana do tych renderow. Materialy tez nasze ktore sami przygotowywalismy robiac fotki laminatom ( kolo 1,6 x 3,0 m )

A pomieszczenie nr 10 uzyles w jakiejs swojej scenie w folio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - tak - pracowalem tam nie tak dawno . Jak sobie lukniesz na uaktualniona wersje www to sobie zobaczysz komplet renderow ;) ktore glownie robilismy z kumplem , ale to w wiekszosci je robil.

 

no bardzo ładnie podrobiliście moje rendery :-) Musieliście się zdrowo na męczyć aby sprostać wizjom szefa . Jego rozumowania nigdy nie pojme , robiłem mu rendery męczyłem się miesiąc nad nimi wkońcu jak był finał , to jemu odwaliła korba inie chciał zapłacić , nastepnie jak się z nim pożarłem to kazał wam podrobić moje rendery . Czy jest w tym sens? Dla nie wtajemniczonych porównajcie na http://www.aspekt.pl gabinety>vegas fota 10

z tym moim renderem poniżej

3dv007scene02frame03v02cg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności