Skocz do zawartości

Scena 3D: Latarnia morska


Rekomendowane odpowiedzi

Jakis czas chodzila za mna ta latarnia. Pracka zrobiona dla odreagowania, w wolnym czasie.

czas pracy: jakies 2 dwa dni po pare godzin, głównie dłubanie przy materialach i renderze.

soft: 3dsmax, vray, ps

 

Siateczka

 

//poprawine//

 

#1

011lu9.jpg

 

#2

022uy0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dolna wersja fajniejsza

zle sie czyta takie duze obrazki na monitorze bo nei widac calosci ;/

przy latarni przydalyby sie obijajace sie fale , do tego przyciemnic niebo - wtedy wyjdzie to swiatlo z latarni

co do inspiracji polecam znajomego - http://unistudent.pl/foto3/index2.php?akcja=powiekszenie&foto=Alien-Shore.jpg&rok=2004&kategoria=inspirations a inne kawalki z woda i chmurami i nei tylko w folio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragicznie to nie wygląda. Przyczepić się można do skały i trochę do nienaturalnych fal. Ale ogólnie mi się podoba. Nie wiedząc dlaczego przy pierwszym spojrzeniu przypomniał mi się HL2:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Pracka.

Widać ubogość w detalu ale i tak daje rade.

Dwie rzeczy mnie rażą.

Punkt styku oceanu ze skałami i betonem. Jeśli nie chciałeś się bawić mapowaniem i blendingiem to mogłeś przynajmniej w shopie podmalować. Jakiś osad, glony, cokolwiek.

 

Druga sprawa to za duży detal na wodzie. wygląda jak pomięta folia aluminiowa. Gdybyś wygładził byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka mi sie podoba ,szczegolnie drugi render :)

 

ale...:P

1. przy tej fali to woda by sie rozbijala na skale - u Ciebie rowno ;)

2. skaly nawet jak dla mnie przechodza poza tum dziwnym lukiem na szczycie - za rowno jak na takie skaly (drugi render - nie rozumeim dlaczego na pierwszym jest git?)

3. te czerwone "bajery" u gory - material wyglada troche jak by byl z innej bajki(na drugim renderze ,na pierwszym jest ok:))

 

mimo wszytko wole drugi - robi klimat :)

 

i tak jak hcpiter powiedzial , pracka ma potencjal wiec walcz :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności