Skocz do zawartości

Scena 3D: Porzucony dom


Gość m3lm4n

Rekomendowane odpowiedzi

Gość m3lm4n

Na początek chciałem się przywitać, ponieważ to mój pierwszy post na forum. Od jakiegoś czasu oglądam prace na forum i sam coś tam w wingsie sobie modeluje. To pierwsza moja "skończona" praca. Piszę "skończona", bo nie mam pomyslu na ciąg dalszy chociaż widać, że aż się prosi. Postanowiłem pokazać coś ludzkości, aby dowiedzieć się czy podążam w dobrym kierunku.

 

A teraz praca:

Abandoned_House_by_m3lm4n.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no tak, ale załóżmy, że to Gosiewski... to przecież nie sięgnąłby do tej studni :-) a ten dzbanek to na na plecach musiałby nosić ;) Jak dla mnie kolory za mocne, ale pewnie znowu mam coś z oczami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego wingsowca na forum!

Kolory trochę zbyt nasycone, zwłaszcza ten zielony na liściach i pomarańczowy w niektórych miejscach.

W czym renderowałeś?

Beczki mają dziwnie wklęsłe wieczka.

Coś mi się wydaje że skala się delikatnie nie zgadza, ta fura jest wysokości drzwi, a do studni człowiek mojej wielkości nie dosięgnie. Albo tylko drzwi za małe.

W tyle widać powtarzającą się teksturę. Przydałoby się jakieś minimalne urozmaicenie planu tylniego.

Ale jak na pierwszą skończoną pracę to bardzo ładnie, mam nadzieję że jeszcze jakieś twoje prace tu zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności