Skocz do zawartości

Teczka 2D : prorok601 - dużo farby


Rekomendowane odpowiedzi

No to założyłem sobie teczkę... Duża większość prac będzie jednak hadłerowo - analogowa ponieważ z tabletem ( narazie niestety bardzo kiepskim ) powoli sie od jakiegoś czasu oswajam... fotoszopy, paintery, artrejdże..... szukam sobie wygodnego środowiska pracy

pozdrawiam i zapraszam!!

 

oczywiście nadmienić muszę, że duża część prac można by zaliczyć do kategorii WIP

 

37f24342e49edae7.jpg

 

655926ef846094d3.jpg

 

3ae7a4e676f6d047.jpgb1b4ba2a9f576a81.jpg

A to skrzynka, z lewej wieko a z prawej środek :)

 

eed5983af5fa6339.jpg

 

a7e1e321920cd545.jpg

 

528b5f4119466a15.jpg

 

07623e7272b50e2f.jpg

 

0303d44d83bd3408.jpg

 

a0fc00d42fce3d25.jpg

a Pana Rybę z Robotem to aż na stołeczku muszę malować... tak samo jak pierwszy obraz

 

40450cdb41b06806.jpg

 

na koniec kawałeczek komiksu i zdjęcie pracowni... kilku Chłopaszków zarejestrowanych tutaj dobrze zna tę pracownię.. :)

 

3eea23211797eee4.jpg

 

94aecd0129c33ecf.jpg

 

No i obiecuje ze pojawią sie tabletowe malowidła... niech tylko sie swobodniej poczuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehehe no nareszcie sie pokazal :) Kurde nie widzalem tej laski w kapturze skadrowanej- ale to pewnie to jakis wczesniejszy..pracuj pracuj! kurde tez musze do teki wrzucic swoj hardware- zainspirowales mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę. Kopara na podłodze. Kadry komiksu mistrzostwo! Także póki co za swój jeszcze się nie biorę ;)

Budynki wyglądają na zgrabnie pomalowane fotografie, ale pewnie tak nie jest? Świetne połączenie plamy i kreski. Po prostu zazdroszczę, bo jestem maniakiem takiego rysowania/malowania. O reszcie się nie wypowiem, bo to nie moja dziedzina. Salut!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ogórek... Pan mi tu z frojdem nie wyjeżdżaj bo ja frojda obrazy to na pamięć znam... :) przynajmniej te co znam..jest w pierwszej piątce malarzy, którzy powodują u mnie nogi z waty... zaliczają sie do nich jeszcze rembrandt, saville i inne nerdrumy czy witkiny

a korektę przyjąłem do wiadomości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności