Skocz do zawartości

WIP: Elfka - Kolejny raz potrzebna mi wasza pomoc :)


Mortom

Rekomendowane odpowiedzi

Dokonałem MatePaintingu na tej fotce. I jakoś dłoń nie chce mi wyjść prawidłowo. Nie macham tabletem tak często jak bym chciał i dlatego zwracam sie do was o pomoc. Powiedzcie jak ją naprawić :)

 

Za jakąkolwiek pomoc dziękuje z góry.

Oto Oryginał:

aaaaaaaaaaaarp1yb6.th.jpg

 

A oto moja wizja zdjęcia: :)

metamorfoza3us1.th.jpg

 

Aha zapomniałbym: na paluszku ma znajdować się robaczek imitujący to właśnie żółte światło które jest teraz nieco wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem dziewczyna ze zdjecia nie ma tak umiesnionego przedramienia, widac to po kawalku jej lewej reki na zdjeciu.. A oprócz odchudenia jej reki to nie wiem czy minimalnie w dół nie powinna pójśc troche.. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda żaden ze mnie autorytet jeżeli chodzi o 2d ale wydaje mi się że problem leży w ułożeniu kciuka i długości dłoni. Jak tak sobie chciałem ułożyć dłoń jak u Ciebie na rysunku to się nie dało. Coś takiego mi wychodziło:

72d1f735a9b60f8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak profesjonaliści coś podpowiedzą!! Dzieki Tomala(jak dla mnie jesteś autorytetem) i selfu (racja przesunę ją trochę w dół).

 

Wielkie THX panowie.... w razie dalszych kłopotów będę tu puszczał dalsze screeny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny raz zwracam sie do was o obiektywne spojrzenie na obrazek. Jak sadzicie czy ten chrom który zastosowałem nie pali w oczy, tzn. czy nie za bardzo wyróżnia sie w ogólnym zarysie obrazu??

 

P.S.

Jak by ktoś z was miał w swoich zbiorach na fajną metodę uzyskania chromu i chciałby sie z nią podzielić to niech nie dusi tego w sobie :) i niech prześle gdzieś na sieć... byłbym zobowiązany :)

 

metamorfoza3ve9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60494263am5.jpg

 

Na chrom nie mam sposobu, ale utrzymuj sobie wszystko w gamie m.w. to ci sie nie bedzie to tak wyodrebniac... Moim zdaniem to powinno wygladac tak,ale moge sie mylic ;) Nie chcialo mi sie juz niwelowac tego,co bylo pod spodem..ale tam bym pokazal troche tego barku albo mocowania tego naramiennika. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności