Skocz do zawartości

WIZ: Budynek mieszkalny


Rekomendowane odpowiedzi

no to kolejny wrzucam jak obiecalem :D njlepsze ujecie ktore jest to wiadomo, ale wrzucam wszystko zebybylo wiadomo co to takiego.. troche tutaj pusto.. ale musze wstawic tym razem 2d ludzi a tego za bardoz nie umiem wiec nie chce spaprac efektu :)

 

ps a gdzie dokldnie zlot i o co w nim chodzi?:P

 

pion.jpg

 

wejscie1.jpg

 

ujecie1.jpg

 

ujecie2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zaraz poprawie ta straszliwa rejestracje! :D

Zbychowaty, a ty jestes przenica! i inne wszelkie zborze :P ;)

Ile mi to zajelo ? hmm skaplikowanego to tu wiele nie ma :D od sciana, od cegly troche ivy... ptaki 2d ;) pomysl i swiatlo :D. Powino zajac maks 5 dni, ale zajelo 2miesiace zmiany pprawkidorabianie przerabianie... a ten widoczek nr 1 to tak mi w miedzy czasie wpadl doglowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni a w finale 2 miesiace - zazdroszcze ze mozesz miec tyle czasu ...

mi rendery na studiach kojarza sie z 1 nocką a teraz to w wiekszosci przypadkow 2 cale dni (z czego 1 to przewaznie budowanie sceny) ...

a co do renderkow to fajnie Ci wychodza , lepiej by sie czytalo ciut mneijsze formaty ktore wklejasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Wrzuciłbyś render a nie refkami nas męczysz :P

Dla mnie totalny wypas :D:D:D:D:D

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bardzo ladne. Szkolo jest fajne. Jedyne co mnie razi to ta flara na obrazkach. Mysle ze jest zbedna. Flara to taki tani Photoshopowy efekt ktorego bym unikal. Poza tym mysle ze zroiles kawal dobrej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delf77[b/] - czasu nie bylo - poprawki wynikaly z tego ze architekt wydziwial... ciagnelo sie to bo inna robota juz byla na tapecie i jakso kiedys treba bylo zmiany powprowadzac.. eh, pozatym no nie chce odpuscic, bo to lubie i chce byc odpowiedialny za robote, dlatego sie przykladam i chce byc coraz lepszy. Jezel jest mozliwosc przecigniecia projektu, to przeciagam jezeli nie jestem zadowolony z efektu, zarobisz mniej, ale wieksza satysfakcja, a jak dojdziesz do wprawy to wtedy juz jest gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności