Skocz do zawartości

Sceny 2D by Paul_PL


Paul_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam tu dwie pracki , chciałem byście ocenili je ,czy warto wogle kontynuować ,co poprawić etd Z góry dziękuję za pomoc:D

1. http://pawelmatysik.webpark.pl/death_ship_mars3.jpg -Rysnueczek przedstwaiajacy...mój sen:D Jakieś obcy statek/ruiny na jeszcze bardziej obcej planecie. Oczywiście mam jeszcze dużo roboty ,nawet nei wiem czy uzywam odowiedniej metody(pędzel ,a potem smużenie). chcę poprawić piasek(doadać cienie itp) ,oraz dac chmury na niebie(narazie to tylko gradient) i zapełnić jakoś ta pustą przestrzeń;)Zastanawiam sie czy nie zrobic rysunku bardziej czeronego i w niektórych miejscach jaśniejszego,by przypominał marsa.

2. http://pawelmatysik.webpark.pl/soldier4c.jpg -Właściwie to moja pierwsza pracka wykonana tabletem. Efekt typowego(*to juzkwestia gustu) rysunku był amierzony. Myslałem ,by dodać mgłę i płynie rzomywajace sieciemne postacie na końcu rzędu.

[Jesze parę moich prac znajduje siew dziale 2D Artworks]

_ _ _ _ _ _ _

Tu jeszcze jeden szczegół:D Mam szesnaście lat ,do tej pory raczej nie rysowałem zbyt dużo. chciałbym wiedzieć ,czy moje rysunki są adekwatne do wieku? Czy wg. Was mam szasę dojść do perfekcji?(wiem...praca ,praca ,praca!:))Może to głupie pytanie oraz i tak nei otrzymam na nie odowiedzi ,ale co tam...stało się.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja się też na 2d nie znam, ale wydaje mi się że trafiłeś do złego działu:] Jeżeli to jest 2d to raczej do \"2d artworks\" Poproś jakiegoś modka, to może przeniesie threada, albo usuń tego i utworz nowego w ww dziale.

PS: Mimo, żę się na 2d nie znam, to nawet mi się podobają. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warning dotkniecie ktoregos z kabli grozi smierca (...) poprzenicy maja razje popros moda siakegos zeby przeniesli ci topica do 2d artworks tam sa juz wipy wiec nie ma co motać. Co to 1 pracki to calkiem ciekawa chociaz uzywasz miekkich pedzli i efekt jest \'żygowaty\' radze Ci podpatrzec na pracki w speed painting miszczów biglebowskiego, tigera1313, odd. Tam dopatrzysz się typowego photoshopowego okraglego bruscha powinienes po jakims czasie zalapać o co chodzi. druga pracka to niezbaradzo tu widać duzo doge/burn i o razi po oczach staraj sie uzywać tylko pędzli i to tych okraklych. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci chyba wiary w twoje umiejętności...

Wiek nie ma znaczenia...ja sam na te wakacje odkyłem, że lubię i umię rysować !! Ćwicz, ćwicz i nie poddawaj się. Twoje prace są dobre i nie widzę podstaw, by twierdzić, że są za słabe na twój wiek...( ja mam 17 i jakoś nie narzekam...;) )

 

1 scenka badzo mi się podoba !! Tym badziej, że jest wizualizacją twojego snu...Ciekawy klimat... (fajne sny masz...z takimi to ty bez poblemu stwozysz jeszcze nie jedną klimatyczną scenkę...;) )

2 Jest tez dobra, ale coś jej brakuje...może rzeczywiście mgły w oddali...??

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze nie ma takiecgo czegos jak adekwatnosc do wieku zalezy kto kiedy zaczol, kto jak szybko przyswaja wiedze. od drugiej edycji bitwy nie mam standardu umiejetnosci co do wieku, zburzyl go jesten jegomosc, zreszta chyba nie tylko moj. pracuj pracuj wielu osiagnelo giganytyczne wyniki po roku a nawet mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ,dopiero się rozkręcam:> Nie potrafię póki co w pełni obłsugiwać tego tableta (jednak troszkę dziwnei się tak rysuje) oraz PS7..nie wiem dokładnei jakich narzędzi powinienem używać...Z tourialów wynikało ,zę tylko odpowiednich pędzli ,co jest dla mnie narazie niewykonalne:/ Co nei zmienia faktu ,zę będę próbował :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności