Skocz do zawartości

Ogien Bitwy : \"Glide\"


teluumen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak widac niekomu tu nie mozna dogodzic :P. Niektorych to motywuje a innych poprostu doprowadza do szewskiej pasji... Moze cos jeszcze wymysle, ale gapie sie na to juz tak dlugo i tak duzo staram sie przewidziec ze dostaje powoli na glowe. Kto np. w roku 2240 budowal struktory ktore podlegaja klimatowi czy terenowi. Tak wiec powinny sie unosic i wykozystywac systemy antygrawitacyjne. Ich wyglad ograniczono do takiego minimum by nie stawialy oporow przy jakich kolwiek silach na nie dzialajacych. Pojazdy tak samo, po jaka cholere ladowac szczegolow a szczwegolow, przeciez wszystkie te pierdoly (wybaczcie) sa na tyle delikatne izarazem wazne ze powinny byc w srodu nie na zewnatrz. Pancerz ma stanowic idealna ochrone, na tyle oplywowa by pociski sie po niej zssuwaly a nie zatrzymywaly na poszczegolnych zalamaniach. Oczywiscie wszystko sobie mozna w ten sposob wytlumaczyc i nie o to w tym chodzi. Kazdy ma swoj poglad na jakas sprawe i trzeba to uszanowac. Rozumiem ze chcecie pomoc, macie swoje wizje na ten temat i bardzo dobrze (czesto to podsowa nowe mysli), za to dziekuje bo mi bardzo pomogliscie. Ale to jasnej nieprzemakalnej nie wszystko musi byc odrazu widoczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dawno tu nie byłem, ale napiszę tylko jedno - bardzo ładnie to wszystko wygląda... ofkoz, mogłoby być więcej dymu, walki, ognia, ale to jest zima i wogóle - nieźle to wykombinowałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec.. Wiecej nie wysylam. Moze jak ktos mnie ladnie poprosi o renderingi samego pojazdu :P. Koniec, koniec, koniec. Nie ma Blura, nie ma DOF bo musial bym ta bitw skonczyc za miesiac a na to mnie nie stac psychicznie i jak sadze finansowo :). Powodzenia dla innych napalencow ktrzy przysapili do tej bitwy!!!

 

PS. Podziekowania dla Leszka Magury za konsultacje i podowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mma dla ciebie propozycje nie do odrucenia ... a mianowicie nieg ;d sineg ktory leci prosto na kamere a do tego wszystkiego dodabe blur ... zajebiscie by to wygladalo .. nadolo by to dynamicznosci calej scenie i takie tam ... moze sie myle .. ale zrob cos dlamnie i rozwaz to ;D nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy by chcial blura... Nawet ja. Tylko nie wiem jak uzyskac dobry efekt majac do dyspozycji Brazil\'a 1.0. Tam jest tylko Image motion blur.. A on jest beznadziejny do tego celu. Ale moze jeszcze pokombinuje.. Jak jeszcze mamy czas do 30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ze juz mi sie nie podoba? Zaczne chyba robic wnetrze kabiny... I jak sadze w ogole wyeliminuje przypuszczenie ze tam siedzi czlowiek. A co do slilnikow to srednio jestm zadowolony, a tutorialka mozesz znalesc na www.secondreality.ch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chlopaki... W tym momencie brakuje mi wszystkiego poczawszy od czasu po umiejetnosci i prad w gniazdku. Ta praca pozostanie taka jaka jest. I nic juz nie moge/ nie jestem w stanie zmodyfikowac. Zycze wszystkim naprawde wysokich lokat. I Zycze przychylnosci Jury :D. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności