Skocz do zawartości

Wybory burmistrza miasta max3d.pl


sanki

Kto ma zostać burmistrzem miasta max3d.pl  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto ma zostać burmistrzem miasta max3d.pl

    • Illy
      33
    • Piksar
      49


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kandyduje na burmistrza - oto moj program i obietnice bez pokrycia

 

Można by powiedzieć posługując się językiem filmowym, iż „nadejszła wiekopomna chwiła” i jedno jest pewne, że chwila nadeszła, a czy będzie wiekopomna czas pokaże. Chce, aby od tej chwili nie było przymusu wybierania między „Kochaj , albo rzuć”. Proszę Państwa. Jako burmistrz będę miał wiele okazji służyć drugiemu człowiekowi. Dla mnie bez wątpienia jest to historyczna chwila. Po ciężkiej i wyrównanej walce po raz pierwszy od wielu lat nastąpiła zmiana orientacji politycznej na najważniejszym stanowisku w gminie. Cieszę się z tego, ale też wiem jak dużo, pracy mnie czeka. Gmina jest zaniedbana, biedna, zadłużona i skłócona. Dołożę wszelkich starań, aby te wieloletnie zaniedbania z pomocą funduszy polskich jak i unijnych nadrobić. Zdaje sobie sprawę, że nie nastąpi to natychmiast, z dnia na dzień. Potrzeba tutaj mozolnej, uczciwej i fachowej pracy, a efekty po pewnym czasie będą widoczne. Wierzę, że podczas mojej kadencji gmina nasza osiągnie sukces i zacznie się systematycznie rozwijać. Trzeba będzie rozwiązać wiele problemów. Wodociągi, kanalizacja, fatalny stan naszych dróg, oświetlenie i bezpieczeństwo mieszkańców, nie dofinansowana oświata i służba zdrowia, wiejskie ośrodki kultury to sprawy spędzające sen z powiek wielu ludziom, także i mnie. Chciałbym, aby klienci z przyjemnością odwiedzali Urząd i byli fachowo i grzecznie obsłużeni, rzeczowo poinformowani i pozytywnie załatwiani w ramach prawa i możliwości. Moim celem jest wykorzystanie wyjątkowej sytuacji w jakiej znalazła się nasza Ojczyzna. Od przyszłego roku będziemy mieli do dyspozycji olbrzymia sumę pieniędzy z Unii Europejskiej i ma nastąpić liberalizacja przepisów dotyczących otrzymywania tych funduszy przez regiony. Uproszczenie procedur powinno ułatwić nam otrzymanie pieniędzy na inwestycje konieczne do wykonania w naszej gminie. Mam nadzieję, że Panie i Panowie radni będą wspierać realizację tych zadań, że swoja mądrością i przywiązaniem do miasta i gminy MAX3d.pl pomogą zbudować gminę odpowiadającej wyzwaniom XXI wieku. Na zakończenie chciałbym podziękować Panu Bogu za czuwanie podczas wyborów, aby prawo i sprawiedliwość, a nie wiadro granatów było górą. Dziękuję serdecznie czcigodnemu księdzu Rydzykowo z Torunia za wstawiennictwo u św. Mikołaja. Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli i obiecuję, że konsekwentnie będę realizował program zmian, na które czeka większość mieszkańców gminy.

 

 

oni już wybrali - A TY ?

20435_huge_crowd_bw_1020.jpg

 

 

 

Przepraszam. Czy wy jestescie ZDROWI PSYCHICZNIE?!?!?!?! hehehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowcie sie powaznie kto byl zawsze pierwszy w najwazniejszych chwilach ludzkosci, kto stal zawsze przed narodem zeby go wspierac w chwilach upadku, kto pchnal ten swiat do przodu.

 

illy 4 mayor!

 

Untitled-10.jpg

 

Untitled-111.jpg

 

 

 

 

stewie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosujcie na Illy-iego - kandydata proamerykańskiego - to Wasze kompy bedą przetrząsane codziennie przez Microsoft w poszukiwaniu nielegalnego Windowsa, Autodesk podniesie ceny swojego softu, BSA bedzie pukało codziennie do Waszych drzwi, Wasze dzieci, bracia i siostry bedą uwikłani w imperialistyczne wojny prowadzone przez USA. Nasze mini-miasto bedzie zagrożone atakami islamistów. Już nigdy świat nie bedzie taki spokojny jak dotychczas.

STOP AMERYKANIZACJI ŚWIATA. STOP PACHOŁKOM USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Illy jak nie przyjedziesz na zlot to masz przechlapane.
Nie wiem czy bede na zlocie, bo nie wiem jak z finansami u mnie, a chwilowo na przedplate mnie nie stac. Odkladam wszystko na ostatnia chwile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności