Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

Ehhhmm...Postanowiłem wrzucić kilka moich szybkich szkiców.No i jedno sprostowanie jakby się ktoś pytał: ręka jes prawa bo jestem leworęczny :D

 

  • Odpowiedzi 17
  • Wyświetleń 2,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano
  • Autor

Miały być tylko części ciała ale postanowiłem jednak rozszeżyć nieco temat(oczywiście zmieniam treść postu).

Napisano
  • Autor

Eeeehh...Widzę że nikt się nie zabiera do krytyki moich szkiców....No trudno.Tymczasem jeszcze jeden kotek

Napisano

kotek mi sie najbardziej podoba

jest najbardziej \"graficzny\"

te wczesniejesze prace jaka technika robiles - to pastel - czy nie cchialo ci sie ostrzyc ołówka? :P

Napisano
  • Autor

Rysunki robiłem sepią(no niektórzy mówią sangwina)no i autoportret węglem.

A tak nawiasem mówiąc kotek jest do projektu na projektowanie graficzne :D

 

Napisano

Ostatni kotek mi się podoba i autoportret ma coś w sobie ciekawego, ale reszta jak dla mnie płaska i bez wyrazu. Może to kwestia skanu słabego, ale nawet przy szybkim szkicu powinno się czuć bryłę, przestrzen.

Napisano

Fajno to wyglada. Dobrze że tak odważnie rysujesz, zamaszyscie i z ekspresją. W końcu to speed :) Postaraj się różnicować bardziej... może więcej narzędzi? kilka grubości i miękkości. Czasami wystarczą dwa by dodać głębię. Pierwszoplanowe rzeczy powinny być ciemniejsze i bardziej masywne... tak łatwiej Ci będzie oddać pzestzeń. pozdro

Napisano

V!

Fajna stopa, sugestywny autoportret (nie wiem dlaczego, ale mi sie troche z Witkacym kojarzy), kotki super... szczegolnie drugi (z uwagi na ciekawsza kreske). W rękach jest troche bledow, a brat ma za wielkie ucho...:P

Napisano
  • Autor

To że z Witkacym to już nie pierwszy raz słysze:D.Mój kumpel z grupy powiedział mi że są takie same oczy.A co do rączek to wiem że są źle.Moja walka z ręcami :D trwa od bardzo dawna ale się nie poddam;)

Napisano
  • Autor

akdsn: A tablecik sobie wkrótce kupię to wtedy zabiorę się za Marine\'a.Bo teraz to sesja i sam chyba wiesz...

Napisano

kotki bardzo bardzo fajne - rysowane mocna zdecydowana krecha, czesci ciala troche slabiej, glownie w proporcjach, z nich najlepiej stopa wyszla. ogolnie naprawde milo ogladac takie rysuneczki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.