Jump to content
Sign in to follow this  
leander

Bitwa 2D/fotomontaż - sonda

Recommended Posts

W związku z okolicznościami, które opisałem w >>> tym wątku powstała ta oto nowa sonda Bitwy 2D. Mimo ograniczenia prac wciąż jest dosyć pokaźna jednak galeria prezentuje się dużo przystępniej.

GALERIA

Zapraszam do głosowania!

albo mi sie wydaje albo jest dwa razy umieszczona ta sama praca kkk81 2

(kingsajz) i jeszcze Kuciel 5 i 4 oraz kulexy 1, a dalej to juz sobie sami poszukajcie

w głosowaniu tez jest dwa razy.

Dzięki exTolek, to znowu Ty :D Myślałeś nad podjęciem pracy w jakiejś specjalnej jednostce wywiadowczej? Już poprawiam, w ankiecie zostawię bo nie da się jej edytować, najwyzej dodamy punkty.

glos oddany. Ale szczerze mowiac.. tamta galeria mi sie bardziej podobala..nie ktore prace byly w piekne w swej szpetocie:) a tutaj wiekszosc jest taka \"poprawne\"

ale i jak zabawa byla przednia! pozdrawiam wszystkich uczestnikow:)

Tamta galeria jest caly czas dostepna jakby co. Na dole sa linki.

A co do zabawy to w sumie o to chodziło i myślę, że się udało :)

Leander ; tez mysle ze najbardziej w tym wszystkim chodzilo o zabawe i panowie BYLO naprawde BYLO sie z czego smiac (i jest ) Dobra robota chlopaki dziekuje wszystkim za humorek.A ja glosowalem na Tigera 1313 1 mimo ze nie smieszne,ale z klimatem.

nio ta bitwa doprowadzila do tego ze z 5 razy spadlem z krzesla normalnie, taka smiechawa :)

Leander mój głosik tak jak poprzednim razem wędruje na twojego \"robaczko - Wormsa\" :D ile razy na niego spojrzę to padam.

Zobaczymy kto wygra tyle ciekawych pracek ze przy oddawaniu glosy serce walilo jak mlot - szkoda ze tylko jeden kilik... :)

I ja również oddałem już swój głos, nie było łatwo, jednak widzę , że pomału klaruje się czołówka 4-5 prac :]

o rany! mam 2 glosy!..

chcialbym podziekowac akademi za przyznanie mi tej nagrody... Oj! nie ten post;)

Chcialbym podziekowac mamie Whitney Houston..

To tez nie to!

jak cos wymysle to napisze:)

:)

A co ty chciałes przy takiej mozliwosci wyboru i obecnej ilosci userow logicznie rzecz ujmujac wygrana praca nie powinna przekroczyc 20 glosow, tak mi sie przynajmniej wydaje. Chcialbym sie mylic.

hehe tamto glosowanie mi sie bardziej podobalo bo mialem wiecej glosow :D

Obywatele - do urn! :-)

46 głosów, trochę mało, poprzednio było chyba 52, wyraźnie wszyscy zajęli się przygotowaniami przedświątecznymi. Tylko o ile wiem, nie ma teraz żadnych Świąt.. :)

Za to głosowanie Jury dobiega końca. W sobotę ogłosimy wyniki. Wtedy również zostanie podsumowana sonda, więc jak ktoś ma ochote oddać jeszcze głos to śmiało.

Oczywiście ,że ja głosowałem!

Coś nadal mało tych głosów ... :/

no w koncu oddalem swoj glosik ;-D... ach nie ma to jak siasc sobie po tygodniu znowu do kompa ;-)...

hehehe chcialem sie zmyc znowu z wieczornych wykladzikow ale sobie mowie eee posiedze ze znajomymi pogadami... I CO? i gula ze statystyki puscila liste ;-D... ale fuks... mam wiecej szczescia niz rozumu ;-D (-> to tak na boku wtracenie z zycia)...

pozdro dla wszystkich i:

GLOSUJCE... TOWARZYSZE, OBYWATELE, LUDU PRACUJACEJ STOLICY... GLOSUJCIE

Anonima skasowałem.

Głosowanie uznaję za zamknięte. Gotham nieźle podgonił na finiszu :)

Master Kiełbaster - gratuluję! :)

Wyniki już są. Rano Adek je oficjalnie zamieści na stronie.

ja rowniez chcialem podziekowac tym 3 osoba ktore na mnie glosowaly ;-D... tymbardziej ze to nie byl nikt z moich znajomych bo ich o stronce nie informowalem...

aaa prawie bym zapomniel GRATULACJE MASTER KIELBASTER

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy