Skocz do zawartości

Teczka 2D: graphitt


graphitt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe, najwidoczniej pojazd postanowił się go pozbyć, ale zapomniał otworzyć mu okno xD

 

spróbuj zamiast rozcierać ołówek robić cienie kreskami, wygląda teraz z nimi spoko, ale z luźniejszym kreskowaniem może wyglądać jeszcze lepiej (lżej, bo teraz wyglądają jak z kamienia). Proporcje miejscami (na twarzy, broni) też Ci się rozjeżdżają. Na żywca, bez szkicu, jedziesz tym czarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako speed fajne, ale kompozycji tu brakuje i sensu. dwóch kolesi drze ryje na coś, my się chcemy popatrzeć w tamtą stronę... ściana, brzeg kartki. po drugiej stronie znowu - kolo odwrócony tyłem do kolegów, chorągiew bokiem do niego :]

rysowane fajnie, widać elementy charakterystyczne dla Skavenów, wielkie szaty pofałdowane i ohydne atrybuty.

za bardzo się zagłębiłeś w detal, praca traci na czytelności. brakuje też zróżnicowania materii - tarcze i ubranka błyszczą się tak samo, skórę równie ciężko odróżnić.

bardzo podoba mi się styl rysowania tarczy - pogięta, popękana i z ciekawą fakturą

dajesz dalej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem za to że więcej takich zaczętych od foty ćwicz, nauczysz się dobrego doboru kolorów i wartości. Kreską już sobie dajesz radę całkiem nieźle, teraz wystarczy ci ogarnąć brushe w shopie i droga otwarta ;]

Kolory z fotek to dobra sprawa, na moim przykładzie, umiem jakotako konstruować i detalizować ale nie malowałem z fotek i o kolorach nie mam zielonego pojęcia co psuje cały efekt pracy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie za wsparcie i komentarze. Rysowanie zaczynałem od fotek malowanie też. Z komputerem jest inaczej troche. Zawsze go omijałem jak coś złego, jeśli idzie o painting.

Męczę się teraz nad tym co poniżej. uparłem się na kolory i mam. Do tego w domu tylko stary graphire wiec to naprawde męczarnia.

 

zolnierzsplaszczonypodkim9.jpg

 

Wszelka krytyka się przyda mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności