Jump to content

Zuczus

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Zuczus last won the day on October 7 2008

Zuczus had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About Zuczus

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zuczus

  Layers of Fear 2 cover

  o widzisz, dzięki za wskazówki, będzie trzeba się doedukować 🙂
 2. Zuczus

  Layers of Fear 2 cover

  tak, RGB. Z założenia miało to być światło reflektora scenicznego, dlatego ten biały taki mocny na czubku, ale może rzeczywiście nieco za mocny 🙂 Cieszę się bardzo! 🙂 Łooo dzięki! 😉
 3. Zuczus

  Layers of Fear 2 cover

  Hej ho! Jak reaktywacja, to i ja się dorzucę 😉 Chwilę temu zmontowałem taką oto okładeczkę / key art do gry "Layers of Fear 2" studia Bloober Team. Zapraszam do zerknięcia. Sam chętnie tu będę zaglądał, żeby podpatrzeć co tam "nasi" robią w wielkich światach. Jeśli natomiast chcecie więcej moich rzeczy, to znajdziecie coś tutaj: Zuczus Artstation
 4. Taa, widziałem na fejsie. Niesamowite rzeczy!
 5. Te ostatnie bardzo fajne. Z doświadczenia wiem, że na początku najlepiej mieć jak najmniej pędzli. Dopiero jak już będziesz miała odczucie, że brakuje Ci narzędzia, to dodawaj nowe. Ja ostatnio zrobiłem porządek w photoshopie i zostawiłem może 1/4 pędzli które miałem. Teraz pracuje mi się o wiele wygodniej. No i dawaj dawaj, nie przestawaj :)
 6. voxmortem dzięki! DraxMustHurt dzięki za wskazówki, na pewno wezmę sobie do serca :) Tym razem coś bez referek. Trochę poszukiwań do prywatnego projektu, który zacząłem już jakiś czas temu ze znajomym. Nie będę na razie o nim pisał, ponieważ jeszcze za wcześnie i wszystko się może zmienić :) W skrócie to astronauta, potwory i zmutowane rośliny.
 7. Piękna robota! Enviro miażdżą suty
 8. O tak Sidre! To jest dopiero super maszyna!
 9. Przy tym trollu trochę anatomia siadła, zwłaszcza przy kolanach. Szczególnie dziwnie wygląda to z prawej strony, takie kwadratowe Ci wyszło. Ręka trzymająca gałąź wydaje mi się trochę za krótka i za chuda. Kolory za to jak dla mnie bardzo fajne. No i skórki całkiem przyjemne :)
 10. Dzięki emenems, cieszę się, że nie widać dużych braków :) Ale spokojnie, wszystko wyjdzie jak zacznę wrzucać prace z głowy, bez cwaniakowania z referkami. I tak, żeby pustego posta nie pisać jeszcze jeden pack speedów.
 11. Witam wszystkich. Postanowiłem ponownie założyć swoją teczkę, bo stara była dość długo nieużywana i zdaję się, że wylądowała gdzieś w archiwum. Nie będę już jej odkopywał. Czas zacząć od zera i brać się do roboty. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie to słomiany zapał :) Na początek trochę speedów, które w ostatnim czasie staram się robić dość często, na razie głownie skupiając się na kolorach, bo z tym mam największy problem (no może na równi z anatomią :P).
 12. Co prawda konkurencja duża, ale taki fajny temat rzadko się zdarza, więc też spróbuję ;) mam nadzieję tylko, że będę miał czas żeby to skończyć a więc taki o szkic na początek wszelkie uwagi mile widziane, konstruktywne czy też nie, jak tam chcecie :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy