Skocz do zawartości

Zuczus


Zuczus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Postanowiłem ponownie założyć swoją teczkę, bo stara była dość długo nieużywana i zdaję się, że wylądowała gdzieś w archiwum.

Nie będę już jej odkopywał. Czas zacząć od zera i brać się do roboty. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie to słomiany zapał :)

 

Na początek trochę speedów, które w ostatnim czasie staram się robić dość często, na razie głownie skupiając się na kolorach, bo z tym mam największy problem (no może na równi z anatomią :P).

 

speed_pack_001.jpg

 

speed_pack_002.jpg

 

speed_pack_003.jpg

 

speed_pack_004.jpg

Edytowane przez Zuczus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki emenems, cieszę się, że nie widać dużych braków :)

Ale spokojnie, wszystko wyjdzie jak zacznę wrzucać prace z głowy, bez cwaniakowania z referkami.

I tak, żeby pustego posta nie pisać jeszcze jeden pack speedów.

 

speed_pack_005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne studia. Ciekawe kształty i podoba mi się twoja ekonomia pociągnięć pędzla :)

 

Dwie małe podpowiedzi (nie wiem, czy są dobre, to moja obserwacja - sam sprawdź :p) - unikaj linii (takich, jak zrobiłeś choćby na wodzie w pracach z łodziami) bo one spłaszczają. W największej pracy z ostatniej wrzuty detale na wodzie zrobiłeś inaczej i wyglądają znacznie] lepiej. Staraj się też nie zostawiać ewidentnych, "brzydkich" pociągnięć widocznych na pracy, tych krótkich i szarpanych (jak np. na kolorowej twarzy) - zblendowanie ich będzie wyglądać znacznie lepiej.

 

Czekam na więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

voxmortem dzięki!

DraxMustHurt dzięki za wskazówki, na pewno wezmę sobie do serca :)

 

Tym razem coś bez referek. Trochę poszukiwań do prywatnego projektu, który zacząłem już jakiś czas temu ze znajomym. Nie będę na razie o nim pisał, ponieważ jeszcze za wcześnie i wszystko się może zmienić :)

W skrócie to astronauta, potwory i zmutowane rośliny.

 

 

otoczenie_concept_008.jpg

 

otoczenie_concept_009.jpg

 

otoczenie_concept_010.jpg

 

otoczenie_concept_013.jpg

 

potwory_concept_003.jpg

 

potwory_concept_009.jpg

 

potwory_concept_010.jpg

 

potwory_concept_017.jpg

 

Hero_suit_concept_002.jpg

 

Hero_suit_concept_003.jpg

 

otoczenie_concept_022.jpg

 

otoczenie_concept_023.jpg

 

otoczenie_concept_025c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak te potwory balansują na granicy pomiędzy królestwem zwierząt a roślin. Widać, że to efekt poszukiwań, bo kształty zdają mi się funkcjonalne i wiarygodne, a o to chyba chodzi w dobrym designie. Zastanawia mnie tylko decyzja o rysowaniu ich w zieleni - wiadomo, rośliny, ale po robić to monochromatycznie?

Jeśli już jesteśmy przy kolorze, to sądzę, że traktujesz go zbyt lokalnie, jakbyś do opisywania formy używał tylko paska z jasnością. Szczególnie jest to widoczne w portrecie kolesia i w studium czaszki, ale w niektórych enviro też. Mi pomogło myślenie o zabarwieniu światła odbitego. Dobrze robi namalowanie czegoś co jest oświetlone z dwóch stron dwoma różnymi kolorami (np. światło dzienne i czerwona latarka).

Trzymam kciuki za ten tajemniczy projekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności